Skocz do zawartości

Motocyklami Dookoła Polski 2013


Adiii
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich :) Denis z ekipy 2013MDP :) Wyprawy do Italii pozazdrościć, w zeszłym roku byłem na Passo dello Stelvio - Polecam każdemu kto będzie w rejonach szwajcarsko-włoskich Alp! Must see moim zdaniem. Co do wyprawy dookoła PL, no to tak jak pisał Adrian, wydłużamy o Solinę, a nocować będziemy koło krosna także z dala od jeziora :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego podaj konkretny link a nie stronę... będzie przyzwoiciej ;) a wyprawka super, ale chciałbym Polsce poświęcić miesiąc ale pewnie nie wszyscy mają tak wiele czasu. Ogólnie wyprawiamy się po całym świecie a nasz kraj pełen dróg, niespodzianek i przygody ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Poprawiam się, tu link do mojej podróży dookoła Polski http://www.mrzysty.pl/motocyklem/dookoła-polski-2010.html fajna wycieczka, miałem wielkiego farta co do pogody, tylko raz kropiło, a jechałęm dosłownie 2 dni po powodziach które nawiedziły cały kraj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam od kilku dni przyglądam sie waszej trasie i postanowiłem ja zrobic z kumplem na majówkę ruszamy 27.04 do 05.05.ruszamy z Gorzowa Wielkopolskiego w strone Katowic myślę ze będzie fajowo my tez w Łagowie bawimy co roku może wymienimy opinie na temat PDP. jak ktos chętny zeby sie dołączyć do zostawiam mail [email protected] szerokosci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja planuje do okoła Polski. Cele:

 

-wyjazd Dabrowa Górnicza ( ślaskie okolice Sosnowca)

1. Karkonosze ( Szklarska Poręba )

2.Zachodnia granica i Świnoujście z wyspą Wolin

3.Wybrzężem Bałtyku na HEL

4.Wybrzeże Trójmiasta i Zalew Wiślany

5 Mazury i Suwałki

6.Wschodnia Granica i Lubelszczyzna ( Janów Lubelski)

7. Bieszczady

8.Podkarpacie z Pieninami,Beskidami i Zakopanem

 

Szukamy chetnych na taką wyprawę - 2800km . Jest nas Dwuch wielbicieli choperów:)

Wyprawa na około 10-11 Dni zakładając większe zwiedzanie:) na wybrzeżu,mazurach i w górach.

 

Może autorzy z postów się dołączą?

 

Ja planuje do okoła Polski. Cele:

 

-wyjazd Dabrowa Górnicza ( ślaskie okolice Sosnowca)

1. Karkonosze ( Szklarska Poręba )

2.Zachodnia granica i Świnoujście z wyspą Wolin

3.Wybrzężem Bałtyku na HEL

4.Wybrzeże Trójmiasta i Zalew Wiślany

5 Mazury i Suwałki

6.Wschodnia Granica i Lubelszczyzna ( Janów Lubelski)

7. Bieszczady

8.Podkarpacie z Pieninami,Beskidami i Zakopanem

 

Szukamy chetnych na taką wyprawę - 2800km . Jest nas Dwuch wielbicieli choperów:)

Wyprawa na około 10-11 Dni zakładając większe zwiedzanie:) na wybrzeżu,mazurach i w górach.

 

Może autorzy z postów się dołączą?

 

 

Witam:) kiedy dokładnie planujecie taką podróż? mam drugą połowę maja wolną.i na razie zero pomysłu na urlop.. tzn pomysły są. ale wtedy co innego przeszkadza;) i na Europę niestety jeszcze dla mnie za wcześnie - dopiero zaczynam przygodę z CB600F (jeszcze "nieubraną" w kufry itp) -myślę ewentualnie po Polsce. [Mazury mi się marzą;) ] Dwa sezony przejeździłam na CBRce 125R. Tyle mojego doświadczenia;) Pozdrawiam:)

Edytowane przez MadMaxFire
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie!

Miło, że temat się tak rozwinął. Oczywistym faktem jest, że dla większości turystycznych wyjadaczy trasa dookoła Polski to pikuś i można ją zrobić w kilka dni. Ale nie to jest ideą naszej wyprawy. Chcemy na spokojnie poznać jak najwięcej ludzi, pozwiedzać jak najwięcej rzeczy i świetnie się przy tym bawić. W związku z tym postanowiliśmy dokonać lekkich modyfikacji i okrążyć kraj nie w dwa, lecz trzy tygodnie.

 

Oto wersja beta trasy:

http://tnij.org/vijj

 

 

 

Jeśli macie jakieś pomysły, uwagi, sugestie - pisać! Każde wsparcie jest dla nas ważne. Korekta trasy to dla nas żaden problem. Również jeśli chodzi o wspólne polatanki - jesteśmy otwarci na propozycje.

 

 

Więcej o nas

http://www.2013MDP.pl

https://www.facebook.com/2013MDP

 

 

Pozdrawiam!! ;)

Edytowane przez Adiii
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...