Skocz do zawartości

Aprilia Pegaso 80 - zapodajcie jakieś info


Rekomendowane odpowiedzi

http://www.moto.allegro.pl/show_item.php?item=27898144 Też kurde daleko le zastanawiam sie czy jej nie wziac... gość napisał ze zarejestrowana na motorower, v-max 100 i silinik AM3/5 (niewiem co to oznacza) Tylko dlaczego one mają 5 a konkurencja 6 biegów? Jak z częściami do takiej aprili i jak ona wielkościowo w porownaniu do Dt80 i innych, bo jestem dość duży i niechciałbym wygladać na niej śmiesznie, jak na jamniku :buttrock:

Ona ma dozownik, akumulator i te wsztstkie bajery co konkurencja? PEwnie głupie pytanie ale jestem zielony jesli chodzi o aprilie... Ma wygląd nieco wyczynowy, czy nie myslicie ze meczaca bedzie na niej jazda po miescie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ona ma dozownik, akumulator i te wsztstkie bajery co konkurencja?

 

Tak ma te bajery. Wielkościowo jest porównywalna do DT 80 ale jest od niej lżejsza i poręczniejsza co np w terenie jest bardzo dobre. Co do częsci to nie ma problemu, jest dużo importerów więc dostaniesz wszytstko w krótkim czasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślicie ze ta aprilka do ktorej podalem link jest warta tych pieniedzy? Niewiecie co najczesciej sie psuje w tych modelach? Musiałbym jechac na niej ok 400 km do domu ...

Gość zapodal zdjecia jeszcze ,daje w spakowane bo normalnie to za duze:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tylko ma zje*any obrotomiez, rysy na owiewkach i blotniku, facet niechce spuscic i do tego daleko jak cholera... jutro mam zadzwonic i powie mi ile spuszcza... jak bedzie za 4100 - 4200 to jade jak nie to niech sie wali...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale swoją drogą to RXsa 80 zarejestrowane na 50 szybciej zajdziesz

 

 

Praktycznie wszytskie Rx 80 są zarejstrowane na motorower. Orginalnie chyba nie robili wersji 80 i te wszytkie 50/80 to są po zmianie cylindra na większy a w papierach mają motorower.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...