Skocz do zawartości

Honda xl 250 R - Nietypowy problem z gaźnikem


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Po zmianie dysz z Ph 700 do Ph 87 i tak nie zaskoczył. Myślę że gaźnik może być jakoś uszkodzony-ale nie wiem jak. Moto pali na starym gaźniku ale po regulacji i tak słabo pracuje. :sad:

Niestety powodem jest fatalny stan silnika.Jedyne co mi pozostało to remont albo kupno drugiego silnika.Sam nie wiem :banghead:

Aby temat przydał się innym posiadacza tego zacnego sprzętu proszę o informacje gdzie można nabyć dysze do tego gaźnika bo zauważyłem że to nie łatwe.

 

Pozdrawiam i dziękuje wszystkim za pomoc ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ty chcesz zrobić z tym porządek ? Co regulowałeś i jak ? Co z poziomem paliwa ? Co z zaworami ? Co z kompresją ? Co to znaczy słabo pracuje ? Nie dostaniesz informacji z tyloma niewiadomymi, ty skupiasz się na gaźnikach a może być, że gniazda zaworów są wypalone albo korba widziała lepsze dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcę zrobić z tym porządek??? Kupić nowy silnik\ rozebrać ten i wszystko powymieniać\ może kupie nowe\inne moto...

Kolego Shinigami

Chodzi o to że ten motocykl jest dobity.Trochę przy zakupie liczyłem na więcej(ale i czego było oczekiwać za 1500zł) i oczywiście nie zostałem o tym przez nikogo uprzedzony(czytaj sprzedawca ;) ) ale po dłuższym kontakcie i obserwacji moto wiem to na pewno-i potwierdza to jego praca a raczej koniec.

Silnik ma liczne ślady "druciarstwa" i mechanicznego niedbalstwa...Olśnienie po czasie ale tak się rodzą podstawy doświadczenia :cool:

 

Nie będę dalej już przytaczał co jest na pewno uszkodzone a co nie itd..nie ma sensu

Dalej bez gruntownego remontu się nie obejdzie ... zastanawiam się tylko czy starocia zostawić na później a teraz kupić coś innego póki mam grosz i bawić się w sezonie bo przecież o to chodzi :wink: czy zacząć naprawiać a koszt remontu drogi..

 

Coś wymyśle :biggrin: Dzięki za pomoc wszystkim...

Edytowane przez shaman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie.Materiał zostaje :) i szukam drugiej maszyny. Trochę się na oglądałem i nie mało czytam - jak kupie to i tak chyba XR / L .Podobają mi się te sprzęty pod wieloma względami. Wpadłem jak śliwka w kompot :buttrock:

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Cześć. Mam taką Hondę. Głównym winowajcą jest najprawdopodobnie zaworek iglicowy. Wymień to zacznie dostawać bene a przy regulacji mieszanki nie grzeb, przynajmniej w jednym zestawie gaźników. Poza tym Motorek jest kochany. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...