Skocz do zawartości

Zbieranie się oleju w filtrze powietrza, Aerox


Łuków_Style
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

z góry dzięki ;)

 

@ kupiłem na jesieni Aerox'a i gdyby był zapchany gaznik to może by się dławił albo nie wiem co tylko gdy kupowałem to ten koleś wymienił cylinder i pierścionki i tłok. Był na dotarciu, i czy nie trzeba teraz wymienić w gazniku dyszy? Nie wiem na jakie, prosze o pomoc!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Hans

 

Faktycznie jestem amatorem, jest to mój pierwszy skuter, który nie dawno zakupiłem, ale rozłożyłem go na części pierwsze i składam od nowa.

Wracając do tematu zrobiłem tak:

- wymieniłem filtr

- rozebrałem i przeczyściłem gaźnik

- membrany pod gaznikiem (jesli o nie chodzi) są ok.

 

Mam do was dwa pytania:

pierwsze z nich to:

- Na iglicy jest 5 wycięć, na którym wycięciu powinno być zabezpieczenie? u mnie jest na pierwszym od góry.

 

Drugie pytanie:

- sprzedający wymienił cylinder i z tego co mówił wlewał dodatkowo olej do zbiornika z paliwem na dotarcie i czy to nie jest przypadkiem przyczyna zbierania się oleju w filtrze? zresztą z tłumika też.

 

Pozdrawiam i z góry dzięki za odpowiedzi!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

winowajcą za olej w filtrze powietrza jest zawsze zawór jednokierunkowy,,,,w sklepie u kolegi na 10 nowych zaworów nie wybrałem ani jednego w końcu trzeba bylo zlorzyć z 3rzech starych bo te obecne RMS to też hińszczyzna i puszczają. pozdrawiam b61.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziękuje bardzo!

 

Mam jeszcze jedno pytanie ostatnie,

 

Jakie są sposoby na wypolerowanie felgi, inne niż recznę papierem wodnym, 2 dni temu zacząłem pracę nad felgami, zdarłem papierem sciernym lakier z felgi, i poprawiam, ale zajmie mi to 2tygodnie i to na 1 felgę, są inne sposoby? Bo mam dylemat jak zajmie mi to tyle czasu to wolę, pomalować je niż polerować!

 

Pozdrawiam i z góry dzięki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam ten bez mala problem purchle na przednim kole,,,myślałem więc o piaskowaniu bo felga hoć aluminiowa ale malowana proszkiem skuter ma już parę lat i myślę że trzeba by mu te kolo odnowić,,papier ścierny nie wchodzi w grę bo bym miesiąc polerował,,,więc tylko piasek a potem albo polerka albo lakier,,,pozdrawiam.b61.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...