Skocz do zawartości

Potrzebna krew dla RAFIZACISZE - PILNE!!!


KRACHOL
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Koleżanki i Koledzy

Nasz wspólny przyjaciel RAFIZACISZE potrzebuje PILNIE krwi. Najlepiej 0 Rh"+"

 

Sprawa związana jest z bardzo poważną chorbą a nie z wypadkiem.

Wszyscy chętni do oddania (w dowolnym miejscu Polski) proszeni są o podanie następujących danych w centrum krwiodawstwa:

 

Rafał KUCHARSKI

Instytut Hematologii i Transfuzjologii

ul. Indirii Ghandi 14

Warszawa

 

Pamiętajcie, że imię i nazwisko jest najważniejsze.

 

Proszę również chętnych do zgłoszenia się do bazy danych dawców szpiku kostnego. Tego Rafi będzie potrzebował i to bardzo szybko.

 

Więcej info później.

 

W imieniu całej rodziny Rafiego - z góry dzięki za pomoc

Być zwyciężonym i nie ulec - to zwycięstwo.

Zwyciężyć i spocząć na laurach - to klęska.

 

Moja NeoNówka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmawiałem z Rafałam i Iwoną i potrzebna jest każda grupa krwi. Instytut w którym leży Rafi zamieni każdą inną grupę która będzie dedykowana dla Rafiego. Ja ze swojej strony napisałem prośbę o krew na Śląskim forum.Skany zaświadczeń o oddanej krwi dla Rafiego przesyłajcie na maila żony [email protected]

Edytowane przez andrev66
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś oddałem 450 ml w normalnej stacji krwiodawstwa, poprosiłem również innego oddającego aby dedykował swoją krew dla Rafiego. Zaświadczenia mam i będę je wysyłał Iwonie. Więc koledzy i koleżanki tak to należy zrobić. Jestem po kolejnej rozmowie z Iwoną i prosiła żeby w razie jakichś pytań dzwonić do niej tel 693444704 lub bezpośrednio do Rafiego tel.603853060

Edytowane przez andrev66
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wisu

czy preferujecie ośrodki wojskowe ?

czy może byś standardowa stacja krwiodawstwa?

pozdrawiam

GAJOR

Stacja jest nie ważna. My z racji profesji jeździmy na Szaserów. Każdy może tam przyjechać i oddać.

Ważne jest zadedykowanie krwi dla Rafiego.

Pozdro

 

Dziś oddałem 450 ml w normalnej stacji krwiodawstwa, poprosiłem również innego oddającego aby dedykował swoją krew dla Rafiego. Zaświadczenia mam i będę je wysyłał Iwonie. Więc koledzy i koleżanki tak to należy zrobić. Jestem po kolejnej rozmowie z Iwoną i prosiła żeby w razie jakichś pytań dzwonić do niej tel 693444704 lub bezpośrednio do Rafiego tel.603853060

Rysiek

Ja oddaję 02.01 razem z moimi żołnierzami w Lublinie.

Będzie trochę tego, a jako ich dowódca idę pierwszy oddać.

Pozdro

Być zwyciężonym i nie ulec - to zwycięstwo.

Zwyciężyć i spocząć na laurach - to klęska.

 

Moja NeoNówka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmawiałem z Rafałam i Iwoną i potrzebna jest każda grupa krwi. Instytut w którym leży Rafi zamieni każdą inną grupę która będzie dedykowana dla Rafiego. Ja ze swojej strony napisałem prośbę o krew na Śląskim forum.Skany zaświadczeń o oddanej krwi dla Rafiego przesyłajcie na maila żony [email protected]

Dzisiaj rozmawiałem tez z Iwoną i Rafim jutro jade oddać krew akurat mam taką samą grupę krwi również na forum motocyklista zachodniopomrski dam ogłoszenie

VEL PAPRYKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wisu

czy preferujecie ośrodki wojskowe ?

czy może byś standardowa stacja krwiodawstwa?

pozdrawiam

 

Dzięki Gajor!

Nawet nie zdążyłem Ci odpowiedzieć, takie masz tempo. Pewnie, że można oddać krew gdziekolwiek, byle dedykować dla Rafiego (patrzcie ludzie na pierwsze posty).

Też dziś byłem.

Oby tak dalej, nie będzie problemów z rozpoczęciem leczenia.

Wisiu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wisiu

to nie o to chodzi kto szybszy byle były mozliwości dla ratowania Przyjavciela

właśnie wczoraj robviłem projekt NIEZNISZCZALNYCH VTX którzy byli na wszystkich zlotach i pasowałem Rafała w pierwszej trójce

Myślę że pierwsza koszulka będzie dla Niego ze by wiedziałe że jesteśmy RAZEM

 

Kórwa nie mogę się z tym pogodzić

gajor i basta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmawiałam dzisiaj z Iwoną. Pozdrawia Was wszystkich. Bardzo to dla Nich ważne, że jesteśmy z Nimi.

Taka dodatkowa prośba - tam gdzie leży Rafał (Instytut Hematologii i Transfuzjologii ul. Indirii Ghandi 14 Warszawa) jest wielu chorych czekających na szpik. Na miejscu można zrobić badania. Wielu z nas może być dawcami - jak nie dla Rafała, to dla kogoś, kto również jest potrzebny swoim bliskim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...