Skocz do zawartości

Enduro


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Za jakiś czas chciałbym kupić sobie enduro. Jednak jest pewien problem. Cena: będe miał ok 2500 zł. Co można kupić za tą cene?? myśle o hondzi mtx 80. Dostane w dobrym stanie za taką kwote?? i jaką opinie mają te motocykle?? czy są one wysokie ( mam 175 ccm wzrostu a chodzi mi o to czy nie będzie on troche niski... nie wiem nie siedziałem nigdy na tym) i ile mają mocy?? czy mogli byście mi napisać coś o tym modelu??

 

pozdro :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat MTX 80 był przerabiany wiele razy na 4um. Nawet 2 posty niżej. Za 2500zł powninieneś wyrwac najnowszą wersje R2 czyli HD09 ( tarcza z przodu i chłodzona cieczą) zarejstrowana na motorower.

Co do mocy to 10 - 12 KM ja mam 178 i dla mnie była dobra, nawet pózniej sobie ją podwyżyłem i nie miałem problemów z jazdą. Dosięgałem normalnie nogami do ziemi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chciałbym się dowiedzieć jak ten motocykl sie zbiera, czy ma obrotomierz, jak się nim jeździ w terenie??? chodzi mi o podstawowe informcje bo nigdy nie miałem styczności z tym moto...A czy za tą cenę mógłbym kupić np Yamahe dt albo coś innego z tej klasy motocykli??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz najwarzniejsza sprawa.... od dawna śledze allegro, gratke, tradera itp. ( bez reklam prosze :evil:) i nic nie moge znaleźć dobrego... jak coś jest to albo za kosmiczną kase albo wielka padka... ale mam wątpliwośc jak z osiągami tego moto... czy są one porównywalne np do nowego derbi senda r albo do apy rx?? Dzisiaj jeździłem właśnie Derbi... motocykl wspaniały... dodając mocniej gazu zaczyna wrywać się w ziemię... zbiera sie w każdych warunkach.... czy tak samo będzie z mtx?? i jeżeli chodzi o wysokość to czy dorównuje tym motocyklą?? nie wiem... nie widziałem nigdy tego moto na oczy :) :D

 

i jeszcze jedno pytanie. ILE ten motocykl pali??? Derbi mojego kolegi połyka 7-8 litrów... :| skandal :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj jeździłem właśnie Derbi... motocykl wspaniały... dodając mocniej gazu zaczyna wrywać się w ziemię... zbiera sie w każdych warunkach....

dałbym ci sie przejechać moją husqvarną, ale boje sie że dostaniesz orgazmu i umrzesz na zawał :D

mtx jak jest w dobrym stanie zbiera sie lepiej bo jest mocniejszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:arrow: ile jedzie??

:arrow: R2 HD09 od którego roku są te modele??

:arrow: może ktoś zapodac fotke tego??

:arrow: jak jest z częściami do tego moto??

:arrow: i najwarzniejsze... jak radzi sobie w terenie.... bo to jest dla mnie najwarzniejsze..czy to jest typowe enduro czy takie mini??

prosze o odpowiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ile jedzie??

 

W zależnosci od przełożeń od 80 100

 

R2 HD09 od którego roku są te modele??

 

Od 87 roku. Tylko patrz zawsze na numer bo czasem ludzie wałki robią i np HD 06 sprzedają jako 88 :D

 

jak jest z częściami do tego moto??

 

Częsci są łatwo dostępne i jest wiele tanich zamieników ( larson)

 

i najwarzniejsze... jak radzi sobie w terenie.... bo to jest dla mnie najwarzniejsze..czy to jest typowe enduro czy takie mini??  

prosze o odpowiedź

 

W terenie radzi sobie przyzwoicie ale to jest takie lajtowe endurko a nie wyczyn więc nie spodziewaj sie takiej jazdy jak na zawodach. Do pochasania po lesie MTX sie nadaje bardzo dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...