Skocz do zawartości

MotoGP - sezon 2013


piórko
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Całe szczęście że nic nie musi udowadniać, bo tytuł na Ducati ma, a Vale tylko wstydu się najadł i z podkulonym ogonem wrócił jak zbity pies.

Słoneczko, tylko że Vale ma tych tytułów ogólnie troszkę więcej i tym bardziej nie ma czego udowadniać. Żaden wstyd spróbować - wręcz przeciwnie. Gdybyś w życiu uprawiał jakiś sport i stawał przed wyzwaniami, jakie on ze sobą niesie, rozumiałbyś. Ale wiem, że tak nie jest, więc dyskusja z Tobą w tej materii, wybacz, mija się z celem.

 

Pomarzyć zawsze można ;) Stoner poszedł (uciekł) do Hondy bo widział że jest coraz gorzej i go nie słuchają, Valentino myślał że go posłuchają bo to 9 krotny ale się przejechał i to ostro, dostał po du... przez dwa lata że aż bolało, Dovi- co miał chłop zrobić dobrze zapłacili i poszedł, teraz ściga się z kolegą lub power elektroniks, Cal robi wielką zadymę (że chyba przejdzie do D) ale tylko po to żeby postraszyć kolegów z Y, ot cała historia. ;)

Cal poleci pewnie na kasę i tyle. Żal, choć po ludzku go rozumiem. Co innego VR - jemu juz kasy nie brakuje, chciał tytułu na włoskiej marce.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mick mówił ciekawe rzeczy w ten weekend. Rozmawiał na Sahseringu i z Berdzysem i Dovi, obaj mówili o Ducati tak samo, Stonera to samo spotkało dlatego odszedł, jak by słuchali, to pewnie zdobyłby nie jednego majstra.

Yuby żyjesz w chmurach ale masz prawo nie mam zamiaru się z Tobą przekomarzać, należy jednak patrzeć na fakty i słuchać innych, tych którzy w tym siedzieli, a Mick nam to doskonale przedstawia bo ma wejścia bezpośrednio do nich.

O Calu mówił dokładnie to co napisałem i ja się z nim zgodzę. Myślę że Cal jest sprytny i w g... nie wdepnie bardziej przejdzie do Hondy. :) ale poczekamy zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Ty, jak rozumiem, jesz śniadanie z Pedrosą, obiad z Lorenzo, a kolację z Rossi'm i stąd jesteś posiadaczem wiedzy tajemnej. to rzeczywiście zmienia postać rzeczy.

 

Yuby, ja Ci powiem tylko tyle - chętne zobacze pojedynek Rossi'ego na Yamasze, Marqueza na Hondzie i Stoner'a na Ducati. I mimo, że jestem fanką VR obstawiam zwycięstwo MM, drugie miejsce dla Vale i trzecie dla Stoner'a. Wszyscy świetni kierowcy, ale chyba Stoner'a geniuszem nazwać nie można (w przeciwieństwie do VR i MM) i na dzisiejszym Ducati gowno by zdziałał. Ale to dywagacje, bo on po prostu spierdolił i tyle.

 

Co do Micka - to wiesz, że ja na błędy językowe jestem wyczulona.

Edytowane przez piórko

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takiej właśnie odpowiedzi po Tobie się spodziewałam, Słońce. Nadajesz się na polityka - jak nie masz nic do powiedzenia, powiesz byle co i uważasz, że jest git. Ale zapewniam Cię - nie cały lud to ciemnota i nie wszyscy to kupują.

 

 

A tak serio - nic nie umniejszam Stoner'owi, ale przyznać powinieneś, że Vale nigdy nie odpuszczał, a wiele jego manewrów (czy Ci się podoba, czy nie) - przeszło już do historii tego sportu. Przypuszczam, że Marquez zdobędzie duuużo więcej niz Stoner, bo ma to "coś" - co miał (ma) Vale, a czego jednak nie miał Stoner. Ale to już moje prywatne zdanie, przelane na stronę tego forum.

Edytowane przez piórko

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yuby powiem tak, albo robisz to specjalnie żeby mnie podku... albo taki jesteś ale patrząc na twój profil i czytając że masz wyj….ne to nic mnie już nie zdziwi ale nie będę się zniżał do twojego poziomu. Sija chłopie pierd… sobie co chcesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak trzeba było zamknąć MM w Alcatraz na weekend :)

 

O tej akcji można powiedzieć: nosił wilk razy kilka..., Vale jednak lubi tego młokosa.

 

http://www.youtube.com/watch?v=5-FD76BwB08

 

Oglądałem w necie relację, gdzie w studio gościnnie komentował Ben Spies - chyba poprawną angielszczyzną ;) - powiedział, że Rossi celowo pojechał tam szerzej niż mógł, a Młody mógł albo odpuścić i czekać na kolejną okazję albo pojechać tak jak pojechał.

 

Z ciekawszych rzeczy mówił też, że naprawdę trudno jest wytłumaczyć ludziom, którzy tam nie jeździli, co się dzieje w korkociągu i z głową i z motocyklem. Najpierw trzeba pokonać zwykły strach a potem zsynchronizować wiele rzeczy w bardzo krótkim czasie.

 

Stoner będzie tylko testował, więc sugeruję ostudzić podnietę :) Wczytajcie się w cały komunikat MCN http://www.motorcyclenews.com/MCN/sport/sportresults/MotoGP/2013/July/jul2213-stoner-to-test-factory-honda/ Jutro HRC ma to oficjalnie potwierdzić - zobaczymy co napiszą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne jest to, jak Rossi zachował sę w stosunku do Marca w parku zamnkiętym - nawet jeśli to było tylko "pod publiczkę". I tyle. On ma świadomość upływu czasu i zmiany pokoleń. I to jest ujumujące, bo nie każdy umie sobie z tym poradzić, albo przynajmniej udawać, że sobie radzi.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbyt dużą wagę Piórko przywiązujesz do pozowanych gestów i zbyt głębokie wnioski z tego wyciągasz, nie znając osobiście ludzi, klimatu, zakulisowych niuansów, personalnych i finansowych zależności itd. Takie pomieszanie wróżenia, idealizowania idoli i psychoanalizy przez internet. Dlatego ja patrzę na samo mięso.

 

Analogicznie ;) - Co z tego że w oczach wielu Michael Jordan był despotycznym sk..synem skoro sprawiał, że szczęki opadają. Co z tego że Edyta Górniak plecie trzy po trzy skoro warsztat ma taki, że kwiaty kwitną. Co z tego, że Stoner marudził, skoro nikt tak nie slajdował po ryflach ;) I tak dalej :)

 

971395_705756046116788_1280645698_n.jpg

Edytowane przez fantom
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...