Skocz do zawartości

MotoGP - sezon 2013


piórko
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Rinas spoko, każdy może wygłaszać swoją opinię to jest forum, Daniego tu nie ma. ;)

Nie trzeba chyba być mistrzem czy też jeździć w przedziale 1,4... żeby coś napisać :) na jakimś polskim forum. Bo co innego na jakimś twiterza czy fejzbaku ;) czy jakoś tam :) tam co innego należy chyba ważyć słowa.



ale ja z wioski nie znam takich portali ja tylko sympatię znam :biggrin:



Trochę dla rozładowania sytuacji



:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od początku jak tu się zalogowałem dążę do tego żeby to zmienić, żeby forum to stało się forum przyjaciół motocyklowych, a nie kogutów walczących z byle gównianego powodu. :) :banghead: Po hu... się spinać nawet na torze nie warto bo wiadomo że dwa razy przez to tracisz. :)

Choć przyznam kilka razy też mi żyłka pękła :) (ale tylko kilka, raz, może dwa). :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stoner!!!! wróć!!!!!

 

A wogole byl tu na Forum ?

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://motormania.com.pl/sport/motogp/motogp-z-dziennika-micka-marquez-crutchlow-i-rossi-opowiadaja-o-grand-prix-niemiec/

 

 

To nigdy nie był jednak tor Yamahy, więc i tak jestem bardzo zadowolony z drugiego miejsca. Nie patrzę na to jak na wyścig, w którym nie wykorzystałem szansy i nie wygrałem. Bardziej cieszę się, że pokonałem Bradla, który dosiada fabrycznego motocykla i ma na swoich barkach bardzo wysokie oczekiwania. Tymczasem Marquez niszczy go co weekend.

 

 

Nie odbieram nic Aleixowi; jeździ świetnie, choć są w stawce lepsi od niego, ale naprawdę uważam, że Aprilia jest niesamowita. Jeśli dosiadłby jej ktoś z czołówki, mógłby wygrać na niej wyścig, szczególnie tutaj. Gdyby udało się wykorzystać twardą oponę, nie byłoby problemu. To pokazuje, jak dobry jest też ten motocykl w World Superbike, ale Aleix bardzo dzisiaj ryzykował. Zrobił na mnie wrażenie. Podobała mi się jego jazda po starcie, kiedy próbował wyprzedzić cztery motocykle po zewnętrznej. Fajnie było to oglądać. Aleix absolutnie leje Randy’ego, co weekend.

 

No i jak tu nie lubić Cala :) ? Prawdziwy fighter, co widać nawet po wypowiedziach.

 

Odnośnie Ducati

 

 

Tak patrzę i w zasadzie nic tutaj nie brakuje. Szkoda, że ta fabryka nie jest w stanie nawiązać walki z Japonią. Przykro jest słuchać Doviego i Haydena, którym opadają ręce i nie bardzo potrafią wytłumaczyć o co chodzi ...

Edytowane przez Sikor

Sikor#44 Moto Training

https://www.facebook.com/Sikor44/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Cal wypowiedział się także o Aprilii: „Nie odbieram nic Aleixowi; jeździ świetnie, choć są w stawce lepsi od niego, ale naprawdę uważam, że Aprilia jest niesamowita."

W pierwszej kolejności mówił coś takiego. :) Który w stawce lepszy jest od niego ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mick, super pomysł z Żubrówką :)

 

Pewnie z każdym nowym transferem albo ze zmianą właścicielską w Ducati panuje atmosfera "No teraz to już musi się udać". Po tym jak Valemu nie wyszło, byłem prawie pewien, że Dovi ich wyciągnie. Patrząc na Cala, też można tak pomyśleć. Jednak trudno oprzeć się wrażeniu, że ich jedyną szansą w najbliższej przyszłości jest powrót Stonera ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...