Skocz do zawartości

Taka fajna sprawa ze Śląska. Egzaminator bez uprawnień.


Vatzeque
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Katowicki word to gnój jakich mało.

Tam przecież kilka lat temu wybuchła duża afera ze sprzedawaniem praw jazdy - połowa pracownikow wordu była zamieszana.

To już dawno pozamiatali, kadrę wymienili. Prawa jazdy natomiast nie zostały odebrane tym, co świadomie dawali łapówki. Ot bezkarność w naszym kraju.

Edytowane przez Vatzeque
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Katowicach już we wrześniu odmawiali zapisywania na egzamin kat. A. bo według dyrekcji lada chwila może spaść śnieg... barany...

kulikowisko.pl www.facebook.com/KULIKOWISKO

Uwaga!!! Nowa lokalizacja kursów prawa jazdy:

  • teoria: Mokotów-Służew
  • praktyka: Ursus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Katowicach już we wrześniu odmawiali zapisywania na egzamin kat. A. bo według dyrekcji lada chwila może spaść śnieg... barany...

Chyba w ostatnich dniach września odmawiali, 1 października się naradzili i zaczęli zapisy na pierwszy tydzień listopada, aż ostatecznie do końca listopada przeprowadzali egzaminy :)

 

Kolejna sprawa. On line nie ma odcinku, ale jest w TV.

Odcinek traktuje o OSK, który orżnął ludzi na kursach motocyklowych z Grupona. Firma z Legionowa, której nazwy nie podano, ale ponoć są tam dwa ośrodki o takiej samej nazwie i to któryś z nich. http://www.tvnturbo.pl/aktualnosci,1850,n/uwaga-na-promocje,69079.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejna sprawa. On line nie ma odcinku, ale jest w TV.

Odcinek traktuje o OSK, który orżnął ludzi na kursach motocyklowych z Grupona. Firma z Legionowa, której nazwy nie podano, ale ponoć są tam dwa ośrodki o takiej samej nazwie i to któryś z nich. http://www.tvnturbo....ocje,69079.html

 

Kolega został przez nich oszukany.

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ośrodek Mobilek, gdzie instruktorzy brali łapówki od kursantów za wcześniejsze umawianie na jazdy...

Miałem kilkanaście osób na szkoleniu u siebie, które przyszły z kartą zajęć z Mobilka - dramat...

kulikowisko.pl www.facebook.com/KULIKOWISKO

Uwaga!!! Nowa lokalizacja kursów prawa jazdy:

  • teoria: Mokotów-Służew
  • praktyka: Ursus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... instruktorzy brali łapówki od kursantów za wcześniejsze umawianie na jazdy...

 

Lapowki za wczesniejsze umawianie sie na jazdy - oswieci mnie ktosco i jak ? Moi umawiaja sie nie dajac, ba nawet nie proponujac mi lapowek - robie cos zle ?

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lapowki za wczesniejsze umawianie sie na jazdy - oswieci mnie ktosco i jak ? Moi umawiaja sie nie dajac, ba nawet nie proponujac mi lapowek - robie cos zle ?

 

:crossy:

Wyobraź sobie, że dostajesz 30 osób, a każda musi wyjeździć 30 godzin. Jaka będzie częstotliwość spotkań z instruktorem, jeśli ma być równomierny podział grafiku i "sprawiedliwość"? Stąd łapówki za umawianie się częściej niż raz na dwa tygodnie :)

Ta "szkoła" ma teraz na głowie prokuratora, CBA i inne służby.

kulikowisko.pl www.facebook.com/KULIKOWISKO

Uwaga!!! Nowa lokalizacja kursów prawa jazdy:

  • teoria: Mokotów-Służew
  • praktyka: Ursus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyobraź sobie, że dostajesz 30 osób, a każda musi wyjeździć 30 godzin. Jaka będzie częstotliwość spotkań z instruktorem, jeśli ma być równomierny podział grafiku i "sprawiedliwość"? Stąd łapówki za umawianie się częściej niż raz na dwa tygodnie :)

Ta "szkoła" ma teraz na głowie prokuratora, CBA i inne służby.

 

Dzieki za wyjasnieie !

 

Bywalo, ze mialem pod 40 osob ale w naszym systemie to zaden problem, choc niektorzy placzy, ze 2 x w tygodniu 2 x po 45 min to troche malo. Dobrze, ze sa marudy ktorzy jezdza 2 x po 45 min raz na d2 tygodnie.

 

U mnie problem zaczyna sie gdy dostaje 3 osoby na intensywne - 28 godzin w 10 dni. :icon_mrgreen:

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...