Skocz do zawartości

Kupno KTM EXC-F 250, proszę o pomoc


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Znalazłem KTMa, którego zamierzam obejrzeć jednak chciałbym, aby ktoś kto ma większą wiedze ode mnie na ten temat rzucił okiem na zdjęcia i wyraził swoją opinię. LINK

Czy w 2003 roku występowały 250 4T ?

Czy to tak wyjechało z fabryki jak jest na foto (oczywiście poza wydechem) ?.

Czy cena -10% tej z oferty jest atrakcyjna czy poczekać jeszcze przez zimę i trafić coś okazjonalnie tak do 8k pln ?

 

Podzielcie się proszę opiniami na temat tej oferty....z góry dziękuję

Edytowane przez Filip Adamczyk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poproś o numer vin. Tylny zintegrowany z boczkami błotnik jest z modelu 2004. Podwójny kolektor był w modelu 2003. Zbiorniczek płynu hamulcowego od tylnego hamulca jest osobno więc też jest z modelu 2003. Wahacz nie widać jaki bo pomalowany, brak licznika, lampa przednia też chyba od nowszego modelu. Ma kilka fajnych dodatków i remont ale ze względu na brak możliwości rejestracji(czyli pewnie nie ma papierów, dlaczego???) cena wcale nie jest atrakcyjna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głowica po regeneracji i nowy nicasil nie brzmi jak dla mnie zachęcająco. Może być wszystko ok, ale regeneracja głowicy to ciężka sprawa a nicasil może być jakiś czeski, czy zrobiony po taniosći i może się okazać ze nie wytrzyma sezonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Papierów brak, w moto włożone jest kilka tyś, w sumie jak kupie crosa to i tak nie zarejstruje. Mój wybór padł jednak na enduro z uwagi na przeznaczenie, więc papiery nie mają większego znaczenia, choć miło by było mknąć czasem po drodze.

 

Nr VIN jakiś dziwny lub źle został zczytany Vbkgsa201ym*********** to gsa w ogóle nie pasuje...

 

 

Wychodzi że to 2000rok, boje się czy to nie jest poskładane z trzech innych katów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...