Skocz do zawartości

jakie enduro w 4T do 400ccm do ok. 8'000 zł


Rekomendowane odpowiedzi

Witam po dłuższej przerwie w pisaniu ;) (egzaminy i te sprawy :| )

 

Tak mi się egzaminy powoli kończą i licząc że się gdzieś dostanę liczę na wsparcie finansowe od strony rodziców w kupnie motocykla :P

 

I mam dylemat co wybrać :roll: Jak w temacie cały czas zastanawiam się jaki model wybrać :roll: Na razie zaciekawiły mnie Suzuki DR 350, Yamaha TT 350 R oraz Honda XR 350 :P Te 2 ostatnie wzbudzają moje większe zainteresowanie niż Suzuki bo są bardziej uterenowione i chyba mocniejsze od niego :P Tyle że oprócz wygłupów w lasach i na torze chciałbym też sie motocyklem sprawnie poruszać po mieście w 2 osoby :? No i nie wiem jak to jest w tym wypadku z XR'ką :? Bo TT-R o ile pamiętam ma rejestrację na 2 osoby :roll: Z tymże większość egzemplarzy w fotoofertach widziałem bez podnóżków pasażera więc też nie wiem do końca :? Ciekawi mnie też jak takie już bardziej hard enduro sie sprawuje w mieście? Czy np kupując XR nie zarżnę go i nie lepiej byłoby kupić już XL 350 R? Tyle że jest on słabszy, ma z tyłu koło 17", jest cięższy i niższy... Mam 185cm wzrostu więc ze wsiadaniem na wyższy motocykl nie powinienem mieć problemów a zdecydowanie bardziej wolę siedzieć wysoko ;) A może jakiś inny model poleciacie? :roll:

 

POZDRAWIAM :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam DR 350. Sprawdzony motocykl i jego temat był wiele razy poruszany na forum. Do suzuki częsci są w chyba najtańsze i łatwo je dostać. TT 350 jest dość żadkim motocyklem więc może byc trudno o częsci. Co XR 350 to nie miałem styczności ale o ile sie nie myle to nawet te nowsze modele mają bęben z tyłu (tylke te najnowsze mają tarcze) Co do DR to jest kilka wersji i są mniej i bardziej teranowe - np róznią sie zawieszeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do suzuki dr 350 to mialem ja i jest sprawdzona. Super motor. A yamahe tt 350 ma kumpel, faktycznie bardzo zadki motor w polsce, w sumie moc silnika podobna tylko tt to stare rozwiazania i wszystko stare z tylu hamulec bebnowy itd, ale ma plastykowy bak a dr noiestety metalowy chyba ze kupisz acerbisa. Ogolnie wybralbym DR-ke. Pozdro a honda xr 250 jest 350 chyba nie widzialem, 400 jak juz, jest XL 350,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź :D

 

Może rzeczywiście wybrać lepiej Suzuki bo dostęp części dobry, motocykl często spotykany i problemów z rejestracją by nie było (jak to czasami niektóre hard enduro są do zarejstrowania dopiero po kupieniu kitu homologacyjnego za 2'000 złociszy :? ) a na początek powinno mi wystarczyć :D Chyba nim się zainteresuje... Pytania o wersje DR nie będę zadawał bo jest sporo tematów na forum o tym moto, jak wspomniał Strzalek_t. A co do baku to chyba mi to nie będzie aż tak przeszkadzać, że jest metalowy, choć pewnie go trochę odrapie i wgniotę po paru glebach których na pewno na początku nie uniknę :evil:

 

a honda xr 250 jest 350 chyba nie widzialem, 400 jak juz, jest XL 350,

 

XR 350 jest też http://www.bikepics.com/honda/xr350/

 

Acha i nadal mnie ciekawi jak to jest w ogóle z rejestracją moto 1 osobowego na 2 osoby :roll: Bo oprócz dokupienia i zamontowania podnóżków pasażera trzeba by było chyba kanape zmieniać i może jeszcze stelaż tylny żeby bezpiecznie w 2 osoby jeździć :roll: No i jeszcze pozostaje chyba kwestia badania technicznego? :roll: Ale chyba takie kombinowanie nie ma sensu no i jest dość drogie :?

 

POZDRAWIAM :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

onda xr 350 jest ale tylko wersja USA w polsce takiej niema, na bikepics wszystko znajdziesz nawet yamahe wr 500  itd itd :D tam jest wszystko a u nas malo, pozdro

 

Ale mimo to spotkałem się z nią w paru ogłoszeniach w Polsce :evil: A Yamaha WR 500 jest aktualnie na http://moto.allegro.pl/ :)

 

Choć po głębszym zastanowieniu się nie warto chyba kupować czegoś mało popularnego bo będzie problem z częściami itp :? Choć fajnie byłoby mieć maszyne której nikt inny nie posiada prawie :D

 

POZDRAWIAM :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...