Skocz do zawartości

[videorelacja] Alpy 2012


Robas
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Polałeś miodem po oczach :) , super filmiki, piękną trafiłeś pogodę. Wyprawa musiała być super . Jak byś mógł napisać jaką trasą jechaliście, byłbym wdzięczny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popracuj nad trajektoria, takie fajne winkle a jedziecie je nie jak motocyklem a katamaranem.

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ulica nie tor, wiec o jakiej tu trajektori mowa.

 

Trajektoria = obrana linia przejazdu winkla.

 

To na ulicy nie trzeba miec trajektori ? :eek: Znaczy mozna pojsc w ruch z naprzeciwka i wszystko cacy ?

 

Ja tam do samobojcow nie naleze, a Ty ?

 

Sprawdz ile razy na wyjsciu przekraczaja os jezdni ( nie jest wazne czy ktos jedzie czy tez nie ), i ile razy malo nie pojda w botanike na prawych winklach. Kazdy jezdzi jak umie i jak moze, dlatego zwrocilem uwage.

 

:crossy:

Edytowane przez ks-rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokaż swój filmik to sie posmiejemy z odejmowania gazu w połowie zakrętu i strzałów ze skrzyni....

 

1. Moje sa od roku czesu dostepne dla ogolu, wystarczy kliknac, tylko trzeba byc inteligentniejszy niz kromka chleba z margaryna . kumasz ?

 

2. skrzynia pracuje tak, jak pracuje , bo tak ja zaprojektowal producent

 

3. Pojedz msiu w Alpy, posmigaj troche. nastepnie zabieraj glos

 

4. Jak do tej pory nie widzialem zadengo Twojego filmiku.

 

P.S. tylko pampersow nie zapomnij ze soba zabrac :icon_mrgreen:

 

:crossy:

Edytowane przez ks-rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Sprawdz ile razy na wyjsciu przekraczaja os jezdni ( nie jest wazne czy ktos jedzie czy tez nie ), i ile razy malo nie pojda w botanike na prawych winklach. Kazdy jezdzi jak umie i jak moze, dlatego zwrocilem uwage.

 

:crossy:

 

co za problem z przekraczaniem lini skoro widzę ze nikt nie jedzie? z tą "botaniką" to teraz pojechałeś :laugh: jezdze 23 lata i nie miałem "dziwnym trafem" żadnej gleby czy szlifa :biggrin:

 

jeśli chodzi o kolegę to jezdzi od kwietnia tego roku wiec doswiadczenia nie za wiele... Mimo tak malego stażu zdążył juz byc ze mna na ukrainie i w alpach

WWW.WGM.NET.PL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robert brawo!

Fajnie, że zrealizowałeś kupno nowej maszyny i jest to właśnie DL. Miło się ogląda relację wiedząc, że to ktoś zza opłotków. Z tą 'trajektorią' ks-ridera przypomniałem sobie wykłady z balistyki dział o lufach gładkich :biggrin: Tabele, przeliczniki, kąty i inne duperele... A wszystko sprowadzało się do jednego wielkiego bum i to niekoniecznie tam, gdzie wypadała 'trajektoria' :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość komandosek

Ks-rider, no wlasnie ogladalem Twoje filmiki.... Moim zdaniem nie masz prawa krytykowac nikogo bo slabo to wyglada. Zamykasz opony wlasnie dlatego ze odejmujesz gaz. Gdyby nie to ze porzadne zawieszenie wybacza bledy, byla by kaplica. Skrzynia tez nie strzela dlatego ze 'tak ja producent zaprojektowal' tylko po prostu nie potrafisz uzywac miedzygazu, dobrze slychac jak kola zebate skrzyni jecza. W alpy nie pojade.

Filmiku z moich przejazdow tez nie pokaze bo jestem teraz w pracy i nie moge uzywac youtube'a. Wpisz 'gymkhana nr 67' albo 'trening gymkhana 2'.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ks-rider, no wlasnie ogladalem Twoje filmiki.... Moim zdaniem nie masz prawa krytykowac nikogo bo slabo to wyglada. Zamykasz opony wlasnie dlatego ze odejmujesz gaz. Gdyby nie to ze porzadne zawieszenie wybacza bledy, byla by kaplica. Skrzynia tez nie strzela dlatego ze 'tak ja producent zaprojektowal' tylko po prostu nie potrafisz uzywac miedzygazu, dobrze slychac jak kola zebate skrzyni jecza. W alpy nie pojade.

Filmiku z moich przejazdow tez nie pokaze bo jestem teraz w pracy i nie moge uzywac youtube'a. Wpisz 'gymkhana nr 67' albo 'trening gymkhana 2'.

 

Ostatni moj off top w tym temacie, bo niemam ochoty zasmiecac autorowi temat wywodami o technice jazdy.

 

Nie spodziewalem sie tez innej wypowiedzi niz ta ktora zamiesciles. Poczytaj moze na temat konstrukcji motocyklowej skrzyni biegow, moze dowiesz sie, ze ze wzgledu na uzycie w nich " Ziehkeil " ( ciagnacego klina ) miedzygaz nie jest do niczego potrzebny. Owszem w pewnych przypadkach pewnych motocykli skrzynia moze pracowac ciszej, moze ale nie musi. Co do mojego stylu jazdy zawieszenie nie ma tu nic wspolknego z tym jak pokonujesz dyny winkiel. W gorach Harz'u nie ma takich serpentyn jakie sa w Alpach i przednia opona jest zamykana - nijak wiec ma sie to do Twojej teori. W zeszlym roku zamiescilem filmik mlodej, znalazlo sie sporo dupkow ktorzy mieli szanse sie rozladowac, calosc podsumowal kolega Theodor :notworthy: , tu jest podobnie.

 

A jak kiedys pojezdziszpo prawdziwych gorach lub trasach to moze stwierdzisz, ze w zaleznosci od trasy, formy dnia, nastawienia, przyjmuje sie dany do tego styl przejazdu.

 

AMEN

 

:crossy:

Edytowane przez ks-rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...