Skocz do zawartości

Pytanie odnośnie egzaminu praktycznego na kat. A


rinas
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

pewnie także nie ma pojęcia o jeździe na motocyklu, tak jak egzaminatorzy :biggrin:

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, fakty są takie że jeszcze nikt nie oblał, a przynajmniej nie słyszałem o takim przypadku,

robiąc wszystko dobrze.

Ci którzy nie zdają, zauważcie sami, mówią że oblali za to czy tamto,

a nie że zrobili wszystko dobrze i nie zdali.

 

Jedynie przypadku drobnych pomyłek, możemy liczyć na dobroć, lub dobry dzień egzaminatora.

Edytowane przez edalton
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drobne pomyłki?

Dziewczyna przewróciła motocykl, oparł się na gmolu, mogła powtórzyć zadanie. I co instruktory? Upadek, czy nie upadek?

Teoretycznie stworzenie zagrożenia w bezpieczeństwie ruchu drogowego...

 

A powtórzenie zadania za ustawienie lusterek na rozłożonej stopce bocznej ? :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Warszawie są egzaminatorzy, którzy mają problemy z prowadzeniem maszyny egzaminacyjnej, ale oblewają za omówienie łańcucha po omówieniu elementów losowanych...

 

I wlasnie tacy powinni byc wykluczeni.

 

Pomijam juz fakt, sprawdzania pewnych rzeczy jest dla mnie osobiscie troche smieszny. ( Najsmieszniejsze jest przeprowadzenie motocykla 5 m )

 

:crossy:

Edytowane przez ks-rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejaja, przejaja!! Coraz gorzej się dzieje! Na moto nie ma jeszcze kamerek to sobie próbują, choć i autem z kamerami da się kombinować, jak zostało wcześniej przedstawione...

Ciekawym rozwiązaniem na niektóre bolączki byłoby przeprowadzanie egzaminów na samych egzaminatorach ;-) nie dochodziłoby wtedy do takich sytuacji o jakich piórko pisze. Cieszmy się, że może już nie każą hamować tyłem jako głównym hamulcem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj tam oj tam. Jak zdawałam egzamin praktyczny na instruktora kat. A to ucięłam sobie pogawędkę z panem egzaminatorem, który przyznał, że ostatnio siedział na moto w latach... siedemdziesiątych.

 

A wiesz chociarz jak w tamtych latach wygladal egzamin na kat. A ? :icon_razz: :icon_mrgreen:

 

Spytaj, tylko podtrzymaj sobie podbrodek aby nie bolalo jak szczeka opadnie. Za malolata strzelalem w LOK'u o za kazdym razem obserwowalem jak to na placu zebran ludowach w GD uczono jezdzic - bardziej po klepisku niz po drodze :icon_mrgreen:

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiesz chociarz jak w tamtych latach wygladal egzamin na kat. A ? :icon_razz: :icon_mrgreen:

 

Spytaj, tylko podtrzymaj sobie podbrodek aby nie bolalo jak szczeka opadnie. Za malolata strzelalem w LOK'u o za kazdym razem obserwowalem jak to na placu zebran ludowach w GD uczono jezdzic - bardziej po klepisku niz po drodze :icon_mrgreen:

 

:crossy:

 

Wiem, że lewą ręką nad głową wskazywało się zmianę kierunku jazdy w prawo. Dobrze? :icon_mrgreen:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że lewą ręką nad głową wskazywało się zmianę kierunku jazdy w prawo. Dobrze? :icon_mrgreen:

 

Cos Ty, kiedys nikt takich skomplikowanych manewrow nie wymagal, po prostu puszczalas prawa dlon z manetki i wystawialas reke w prawo.

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Kurde temat tematem, ale zapomniałem napisac że w koncu zdałem - 3 grudnia. Zimno i smutno w ch*j było ale zdałem, śniegi mróz myślałem że zamarznę. A na mieście pełne 40 minut jeździłem. Ale kolejny przykład z zycia że zależy na jakiego się trafi człowieka - egzaminator był naprawde super, akurat ja na placu nic nie zjebałem - tylko na mieście miałem 4 poprawki, ale to co chłopaki na placu robili za głupoty to aż ja bym ich oblał - a on wszystkich puścił. I nawet nie robił awaryjnego hamowania bo było ślisko. Także wszystko zależy od człowieka :)

...to nie motur, LECZ TWA BANIA
...WYMAGA... tuningowania!

https://www.facebook.com/pawel.rinas.przybylski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...