Skocz do zawartości

Honda xl 125 - Ciągnie sprzęgło


SebiiPL
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

OK

Tylko motocyklowy Motul.

Jeszcze jedno pytanie. Olej zmieniałam w Polsce (w Częstochowie) ostatni raz na Motul właśnie.

Często robią w balona przy takich zmianach ?

Blackbird uległ zniszczeniu na skutek przejechania przez autobus. Ja trzymam się na śrubkach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:laugh:

Stary to raczej odpada bo na samym początku pokazałam palcem w okienko na silniku i mówię: Oooo, widzi pan jaki czarny?

Po wymianie lusterko widac było przez ładny i czysto olej. Tak więc aż tak mnie nie mogli przerolowac że stary został

Blackbird uległ zniszczeniu na skutek przejechania przez autobus. Ja trzymam się na śrubkach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, mam nowy filtr i olej ale nie Motul tylko :huh: .... lecę przeczytać

 

Fuchs Silkolene Super 4 Ride 4T semi-synthetic

:laugh:

o babciu ...

 

Przeczytałam tez w serwisówce jakie grubości , krzywizny, szerokości i długość spręzyny

Lecę dłubać.

Miłego dnia

:)

 

....

ed

Jest już wieczór. Wydłubałam to sprzęgło, łatwizna :cool: . Nic nie było pokrzywione a do limitowych wymiarów bardzo-bardzo daleko.

Grubości tarcz średnio o 0.02 mm mniejsze od maksymalnych podanych w serwisówce. Sprężyny przekraczają minimalny wymiar serwisowy o ok 0.5- 0.6 mm. Po wyczyszczeniu, zmontowaniu i wlaniu Fuchsa wszelkie objawy ciągnięcia odeszły w zapomnienie.

Olej który był wlany do silnika okazał się jednak dosyć czarny już.

Chyba trochę ktos sobie zarobił na mnie niezbyt uczciwie :mad:

 

10985691409116045735.jpg

 

09571356560219589442.jpg

 

05695699926015903573.jpg

 

Przy okazji pytanie:

 

Dlaczego pierwsza wewnętrzna tarcza sprzęgła jest grubsza od pozostałych?

Edytowane przez Tamka

Blackbird uległ zniszczeniu na skutek przejechania przez autobus. Ja trzymam się na śrubkach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...