Skocz do zawartości

NOWY NA FORUM Z NOWYM MOTO


TLITA
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

WITAM SERDECZNIE WSZYSTKICH FORUMOWICZÓW.

We wtorek 16.10.2012 stałem się szczęśliwym posiadaczem nowej maszyny.Zakupiłem YAMAHĘ WARRIOR 1700 z 2009 roku z przebiegiem 2800 km.Maszyna jak nowa.Uśmiech nie schodzi mi z twarzy jak wchodzę do garażu.Moto już zarejestrowane i ubezpieczone więc poganiałem w weekend.Ale frajda.Na motocyklach jeżdżę od 9 rż.Do tej pory śmigałem na BURGMANIE 400 z 2001 r. (tak w nawiasie jest na sprzedaż jak by co- stan perfekcyjny). Człowiek powinien realizować marzenia.Mi się udało.Jeszcze raz witam wszystkich serdecznie i pozdrawiam

 

 

 

Załączone miniatury

  • post-65154-0-80401300-1350758052.jpg

post-65154-0-94133800-1350762472.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o kurde, jaki wydzior! Nagraj jakiś filmik jak to mruczy\strzela hehe

Trzeba było zrobić zdjęcie z drugiej strony bo nikt nie będzie komentował maszyny tylko wydzior :)

Maszyna też konrektna. Fajna przesiadka z Burgmana na Warrior'a :cool:

zx6rsygnatura.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje oczko w głowie. To twoja druga żona!!! mówi mi pierwsza :biggrin:

 

A swoją drogą też śmigałem na ETZ 250 TAKĄ NIEBIESKĄ JAK NA TWOIM ZDJĘCIU. Bardzo miło wspominam ten czas.Fantastyczna konstrukcja moto jak na tamte czasy produkcji. Musiałem ją sprzedać bo zakładałem rodzinę i potrzebny był remont.Ale mi było wtedy przykro.Ale to już wspomnienie. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z całym szacunkiem dla Ciebie ale to nie czopert. :wink: To power cruiser ze szczególnym naciskiem na power :excl:

Z przymrużeniem oka traktuj ten post, brat miał Magnę, która dawała mi dużo frajdy. Poza tym latałem trochę V-Rodem Muscle i stwierdzam, że power cruisery to zajebista sprawa

Edytowane przez barteck_street

Mój profil bikepics

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie naszczęście nic w nim nic nie straszy (wydech,osłona). Moto w/g mnie jest doskolełe w swojej formie.Wybór padł właśnie na ten model ze względu na wygląd i osiągi. Tak wyszło z fabryki i takie powinno pozostać (przynajmniej u mnie tak zostanie) - żadnych modyfikacji pt. muszą mnie słyszeć, że jadę 2 km stąd. :banghead: :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...