Skocz do zawartości

Grecja logistyka


heros
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przygotowuje się powoli do wyprawy do Grecji okres czasu około miesiąca .Proszę o informacje na temat nocegów -kwater wyżywienia itp-wyprawa maj-czewiec 2013

Edytowane przez brodacz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem w Grecji 1 rok. Mieszkałem , pracowałem i nie mam najlepszego zdania o tym kraju i jego mieszkańcach. Kraj chaosu i niezgody społecznej. Kraj leni i kombinatorów. Grecy ciągle myślą, że żyją w czasach świetności starożytnej cywilizacji i na każdym kroku pokazują swoją wyższość nad innymi nacjami(a tych ci w Grecji dostatek)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem w 2011 roku.Wjechałem o strony Albanii i spędziłem kilka dni na wyspie Korfu.Kwatery znaleźliśmy beż problemu a była nas 12 osób na 7 moto.Ludzie mili bez problemu pomagają,a sama wyspa to całkiem inny świat .Potem przejechaliśmy na wschodnie wybrzeże w okolice Olimpu.Porównując Grecję do Albanii wybrałem ten drugi kraj i w tym roku więcej czasu poświęciłem na zwiedzanie Albanii .

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie na Kirkire(Korfu) płynąłeś z Ikumenicy. Fakt wyspa ta jak i inne są różne od kontynentalnej Grecji. Na wyspach ludzie żyją przede wszystkim z turystyki i tam jeszcze dbają o turystę. Kontynentalna część Grecji to dno totalne. Oczywiście to moje zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Przygotowuje się powoli do wyprawy do Grecji okres czasu około miesiąca .Proszę o informacje na temat nocegów -kwater wyżywienia itp-wyprawa maj-czewiec 2013

 

Jeżeli chodzi o campingi to są całe sieci różnych ośrodków i jeżeli nocujesz tylko w nich to za każdym razem masz większą zniżkę,ceny to okolice 13 euro namiot,moto,prąd i osoba,bardzo często są na nich baseny,kawiarnie itp,co do kwater to nie pomogę zbyt wiele ponieważ jestem zwolennikiem campingów będących praktycznie przy samym morzu,są tam miejsca gdzie można przygotować posiłek,wyprać i rozwiesić,człowiek ma dla siebie więcej przestrzeni,poznaje sporo nowych ludzi co ma spore znaczenie jak podróżuje się samotnie,kwatery są najczęściej małe,daleko od morza i często niema gdzie moto postawić.

Paliwo 1,7-1,8 euro,obiady ok 10-20 E,piwo 2,5-3,5 E,stacje najczęściej do 22 później tylko bezobsługowe których jest bardzo mało,w niektórych rejonach trzeba dobrze pilnować paliwa ponieważ sporo stacji upadło i lepiej mieć paliwa na ok 100 km,zwłaszcza jak podróżuje się tak ja ja bocznymi drogami,ludzie mili i sympatyczni,często mi pomagali ale raczej bylo to w małych miejscowościach,miły Pan wstał w nocy ubrał się i uruchomił stację żebym mógł zatankować i jechać dalej,Grecję przejechałem od Turcji po Albanię plus rundka dookoła Peleponez i jest tam sporo miejsc do których z chęcią bym wrócił więc jakbyś miał jeszcze jakies pytania to postaram sie pomóc.

Pozdr

Edytowane przez lombardo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

 

W Grecji byłem w 2009r., więc jeśli chodzi o ceny nie mam zbyt aktualnych informacji, ale może przydadzą Ci się jakieś informacje z mojego opisu

Podaję link do innego forum:

http://www.virago.com.pl/viewtopic.php?f=5&t=9629&p=195930&hilit=grecja#p195930

Ja szczerze polecam - piękny kraj!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...