Skocz do zawartości

rozsuwający się zamek


tostek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kupiłem kombiaka alpinestars, siedzę i go rozpycham.

Problem taki że zamek spinający kurtkę ze spodniami bardzo często się rozpina. Tzn da się zapiąć tak żeby się nie rozpiął ale jest to mega cięzka sprawa. Tak jakby jakaś blokada zamka była zrąbana albo coś z nią nie tak. Nigdy się nie zastanawiałem jak działa zamek błyskawiczny ale pod koniec na bank jakoś się blokuje:) Najgorsze że udaje się czasem zapiąć żeby się nie rozpinał.

1. Da się to naprawić, żeby lepiej działało?

2. Da się to reklamować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli kupiłeś kombinezon w sklepie i masz paragon to na pewno da się zareklamować. Sugerowałbym Ci nie robić nic samemu, bo jeśli nie uda Ci się naprawić zamka i później wyślesz na reklamacji to mogą się do tego przyczepić.

www.motoholicy.pl

Motorismo Warszawa

ul. Modlińska 154

Warszawa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta, tylko najgorsze że np na wieszaku da się zasunąć i jest ok, trzyma jak ta lala, jak się założy gdy są naprężenia to trzeba naprawdę starannie się przyłożyć żeby tak zapiąc, żeby się nie rozsunął, czasem się uda i jest ok, czasem się uda i się rozjedzie, a czasem w ogóle nie złapie. W porównaniu do zamka Tschulowego to mega lipa

 

Przy reklamacji, nawet jeżeli sprzedawcy uda się to pokazać (skoro czasem się zasuwa tzn, że nie umiem zamka błyskawicznego zasunąć, a nie wina zamka przecież), to dalej jak ktoś będzie sprawdzał ten zamek "na wieszaku" to powie "Panie o co Ci chodzi wszystko dziala".

 

W weekend podpytam jeszcze kilka osób naocznie i może spróbuje reklamować, w końcu zima, jest czas.

 

Dwuczęściowe bo praktyczniejsze, dużo po mieście jeżdzę i używam moto na co dzień

Edytowane przez tostek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem wymiana zamka w kombinezownie nie jest prostą sprawą i nie każdy kuśnierz się tego podejmie. Ja na Twoim mojescu reklamowałbym produkt, masz dwa lata gwarancji, a jeżeli się samo rozpina to znaczy, że ma wadę. Sezon już się kończy więc raczej ciśnienia nie ma na jazdy w ten ziąb.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Relkamuj to pierwsze

a drugie. Pisałeś, że rozpychasz. Nie wcisnęli ci za małego kombi i przez to masz problem, że na wieszaku jest ok?

Nie wiem czy zastosowałeś ale warto pamiętać o jakimś balsamie do skór. Łatwiej i szybciej się ułoży jak będzie natłuszczone kombi. Zyskasz też na jego wytrzymałości na długi okres.

Jak nie pomoze reklamacja to idź do kaletnika i wymień zamek. Jak jest jakiś ze sprytnymi rączkami to powinień to zrobić bez problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no coś tam do skóry zamówione.

 

Co do reklamacji to czuję że będzie jak Yuby mówi.

 

Z zamkiem sobie w prosty sposób poradziłem. Dałem kółko od breloka które zapinam na guzik zatrzaskowy i nie ma bata żeby się rozsunał.

 

Fakt faktem uważam że jest feralny

Edytowane przez tostek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...