Skocz do zawartości

Odwołanie się od decyzji - InterRisk...


iDominik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam kolegów motocyklistów i amazonki ;)

 

Jestem ubezpieczony w InterRisk na warunkach EDU PLUS. W czerwcu w wyniku nieszczęśliwego wypadku skrzywiłem przegrodę nosową. Następnego dnia wybrałem się do lekarza pierwszej pomocy. Zrobiono mi prześwietlenie i lekarz stwierdził podejrzenie złamania przegrody. Dostałem skierowanie do laryngologa. Wybrałem się do niego, ten jedynie popatrzył i stwierdził, że jest to obrzęk czym naprawdę poprawił mi humor. Przecież znam swoje ciało, widzę i czuję co jest z nim nie tak, ale nie... stary pryk wie lepiej. Przypisał mi jakiś udrażniacz do nosa, gdzie w aptece szczęka mi opadła, prawie 90 zł za małą buteleczkę...Ale cóż, mus to mus, odchudziłem swój i tak chudy portfel, aplikowałem tydzień to badziewie do nosa i nic nie pomagało. Więc zdenerwowałem się i pojechałem do prywatnego laryngologa ( najlepszego w okolicy ) i ten bardzo zdziwiony był, że nie dostałem skierowania prosto na operację. Za wizytę u niego skasowałem 150 zł, a termin operacji miałem już po 3 tygodniach. Do tego partacza ' laryngologa ' u mnie w mieście już drugi raz nie poszedłem... W szpitalu spędziłem 3 dni. Całą wymaganą dokumentację dostarczyłem czyli historię pobytu w szpitalu oraz z pobytu na pogotowiu i u lekarza pierwszej pomocy.

 

Wg. tabeli w wyniku nieszczęśliwego wypadku operacji przegrody nosa przysługuje 10 % . Dzisiaj dostałem list z decyzją i przyznano mi AŻ 2 %, czyli 200 zł. co jest wg. mnie śmieszne.

 

Mi nawet nie zwracają się teraz koszty dojazdu do szpitala, a co dopiero koszty lekarstw czy choćby prywatna wizyta, którą musiałem złożyć przez tego partacza w moim mieście.

 

Chciałbym się teraz odwołać, lecz nie wiem jak. Czy w odwołaniu mogę uwzględnić to, że z tymi ich 200 zł musiałem sporo dołożyć do leczenia, bo gdzie tu mowa o wyjściu na zero...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pierwszej kolejności proszę zwrócić się do Ubezpieczyciela o nadesłanie kopii orzeczenia lekarskiego oraz tabeli w oparciu o którą dokonał oceny. Trzeba pamiętać, że w większości ubezpieczeń i ich tabelach są tzw. widełki i lekarz orzecznik orzeka w granicach punktu orzeczniczego np. 1 - 10 %.

 

Bez zaznajomienia się z orzeczeniem ciężko jest przygotować dobre odwołanie.

 

Czy ubezpieczyciel otrzymał pełną dokumentację medyczną w tym z leczenia szpitalnego?

Kancelaria Prawna AnLex - Odszkodowania Powypadkowe
http://www.kancelariaanlex.pl/
tel. 721 401 000 lub 22 613 33 72

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...