Skocz do zawartości

Czarna Ninja !


iDominik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich ;)

 

Wczoraj stałem się szczęśliwym posiadaczem " Kawasaki ZX6R - Ninja " Oczywiście bez jazdy próbnej się nie obeszło i trochę polatałem od kuchni do salonu, a po drodze jeszcze był korytarz ! Po schodach na poddasze nie udało mnie się wjechać :( Musiałem go wziąć pod pachę ;p

 

Rzeczy, które zamontowałem ( a raczej zabrałem z brata roweru ) to :

- klamki hamulców

-stopka, niestety nie centralna i boczna, a TYLNA, takiego bajeru nie macie ! :D

-komin myślałem wysłać do Edzia, ale samemu udało się zrobić przelotówkę, toć to SBK !

-przyciemniana szybka PUIK

 

 

Rzeczy, które wiszą w powietrzu :

- instalacja światełek rowerowych ( bez homologacji trochę strach jeździć :P )

- miniaturowy pług

- paski na felgi - WIDOCZNOŚĆ przede wszystkim ^^

- przewody w stalowym oplocie

- crash pady

 

A oto zdjęcie mojej maszynki ;)

 

Wytrwałym motocyklistom będę machał na drodze ! :D

 

ef02d1348d8f1bd7gen.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widzę ze dla Ciebie sezon trwa cały rok. Jak spadnie śnieg i będzie -40 zawsze możesz se polatac po dużym pokoju. Niezły sprzęt nie zapomnij nasmarowac łańcucha i nie przesadzaj z odcinka bo to widać nowe moto na dotarciu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widzę ze dla Ciebie sezon trwa cały rok. Jak spadnie śnieg i będzie -40 zawsze możesz se polatac po dużym pokoju. Niezły sprzęt nie zapomnij nasmarowac łańcucha i nie przesadzaj z odcinka bo to widać nowe moto na dotarciu.

 

przynajmniej będzie śmigał cały rok a gdzie to juz mało istotne hehehe czy to pokój czy ulica

 

gratulacje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamietaj,ze pokoj to nie tor.

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od razu widać, że malowany ;p ktos zrobił Cie w CH :D ile dałeś?

 

Absynta 70 %, którego przywiozłem za wschodniej granicy ;P

 

ile pali?

 

Kumpel mówił, że poniżej 2 litrów wychodzi. Ja wlałem buteleczkę paliwa i pojeździłem po działce z pół godzinki i jeszcze jakieś opary zostaly ;p

 

Zajebiste spojrzenie mieli motocykliści, obok których zatrzymałem się na światłach kompletnie ubrany tj. kombiak, obuwie i rękawice ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...