Skocz do zawartości

motocykle egzaminacyjne od 2013r


konrad1f
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Też nie widzę gdzie ten mega deal... Niemal na pewno 4 z nich to gladiusy.

 

Kwestia tego po ile placisz za tego Gladiusa ? Pytanie zasadnicze, co zostalo zakupione jako A1 ? ? ?

 

Na samach Gladiusach mialbym juz 2 000,- € bez specjalnech negocjacji ! - na biegu.

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem za bardzo o czym mówisz. Jeżeli są 4 Gladiusy to można założyć, że każdy kosztował 22500. I ty mi jeszcze chcesz powiedzieć, że przy tej cenie miałbyś 2k €? Czy źle Cię zrozumiałem? Pamiętaj, że dochodzi jeszcze serwis do tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem za bardzo o czym mówisz. Jeżeli są 4 Gladiusy to można założyć, że każdy kosztował 22500. I ty mi jeszcze chcesz powiedzieć, że przy tej cenie miałbyś 2k €? Czy źle Cię zrozumiałem? Pamiętaj, że dochodzi jeszcze serwis do tego.

 

Jaki service ? Oferta zawiera z regoly zakup, za service placi sie osobno, co najwyzej Word zobowiazuje sie service u dealera ktory tez cos jeszcze z tego ma.

 

Po prostu, wszystko co KS mówi trzeba dzielić przez 10.

 

Miiiisiu, co Ty wiesz o zabijaniu, o handlu nie wiesz nic. :icon_mrgreen:

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest tak słodko: pkt. 4 formularzu ofertowego mówi jasno:

" oświadczenie o dysponowaniu autoryzowanym serwisem przez producenta oferowanych motocykli, serwisem gwarancyjnym. W przypadku awarii

i i przeglądu Wykonawca zapewni przetransportowanie motocykli na swój koszt do serwisu i z powrotem."

* Każdorazowy przegląd bądź naprawa motocykla wykonane będą w terminie nie dłuższym niż 48 h

Dodatkowo: Sprzedawca zobowiązuje się do wykonywania na własny koszt wszelkich wynikających z gwarancji napraw i przeglądów wymaganych przez producenta

Dodatkowo motocykle oczywiście z pełnym orurowaniem i oznaczeniem "L" (czyli dochodzi przegląd w stacji diagnostycznej)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wygrywając przetarg zarobić to można tylko i wyłącznie na szkołach jazdy, które będa się decydowały na zakup motocykli takich jak we wordzie

na samej sprzedaży WORD-om nie bardzo można zarobić (raczej z góry zakłada się plecy) zwłaszcza, że to kłopotliwy klient

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nowe motocykle egzaminacyjne w WORD Poznań

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Wrocław - http://www.word.wroc.pl/content/view/501/84/

 

 

Panowie w sumie wiem, że nie do końca ten temat ale jednak trochę powiązane to jest. W tamtym roku nie znalazłem czasu żeby zrobić prawko na A no i chcę teraz to zrobić. Niestety mam 22 lata więc równe jest to temu, że muszę robić A2 no i tutaj są schody. Ceny takiego prawa jazdy oscylują około 1300 złoty. Zna ktoś dobrą szkołe jazdy i tanią? No i taką, która uczy jeździć na takich motocyklach jakie są w WORD'zie. W tamtym roku wynalazłem możliwość zrobienia za 600 złotych i nie poszedłem. No ale cóż, było minęło. Trzeba zrobić teraz. Mój limit pienieżny to powiedzmy 900 złotych. Możliwe to na dzień dzisiejszy? widziałem na stronie WORD Wroc, że dopiero od maja rusza praktyczny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie, jeżeli świetnie umiesz jeździć i czujesz, że już teraz spokojnie z marszu możesz iść na egzamin, to poszukaj najtańszej. W każdym innym przypadku odradzam, bo najpierw będziesz zdawał egzamin parę razy, a potem się będziesz uczył na własnych błędach i naprawiał maszynę po szlifach. Po drugie zobacz, czy są już szkolenia na A2.

 

Proponuję pisać w odpowiednim temacie:

http://forum.motocyklistow.pl/index.php?/topic/26480-nauka-jazdy-wroclaw-szkola-jazdy-we-wroclawiu-kat-a-a1/page__view__findpost__p__1943458

 

Koniec off-topa.

Wysyłane z mojego PCta za pomocą klawiatury

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...