Skocz do zawartości

Nowy egzamin od 2013 na kat. A2 i A


ks-rider
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wole krajową nomenklaturę bo wydaje mi się bardziej naturalna

 

Sprawa dyskusyjna, zwlaszcza, ze j. polski ma nie mniej obcojezycznych nalecialosci niz niemiecki czy francuski i raczej nic na to nie poradzimy. Co najwyzej mozemy powalczyc z wiatrakami.

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A propos spotkania, to instruktorzy narciarstwa mają coś takiego jak unifikacja. Raz na chyba 3 lata. Coś w rodzaju egzaminu połączonego z zapoznaniem się z uktualnym programem nauczania. Dzięki temu nie ma aż tak wielkich rozbieżności w tym czego i jak uczą różne szkoły..

"Leję na fałki i śmierdzące cwajtakty"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinno być obowiązkowe dokształcanie (połączone z weryfikacją) instruktorów, bo równie dobrze można zrobić uprawnienia i przez 30 lat uczyć tak samo i tego samego.

 

BTW, nawet będąc tylko kierowcą powinniśmy śledzić zmiany w przepisach ruchu drogowego. A ilu to robi?

Edytowane przez piórko

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piórko jacy ludzie, on jest zwykłym robolem jak ja. Tylko on nie umie odnosić się kulturalnie do ludzi. Być może dlatego tak ludzie uciekają od nich.

W sumie w tym roku, to aż dziwne że nie polegli.

 

Mariusz, tam pracują instruktorzy. Szkoła przecież nie jest Marka, tylko Piotrka. Dobrze wiesz, że też mam sporo zastrzeżeń do sposobu odnoszenia się Marka do kursantów, ale nie można też zaprzeczyć, że posiada on jakąś wiedzę i stara się ją przekazać innym. Źle to wygląda, jeśli w każdym poście próbujesz to kompletnie zdyskredytować... Po to jest zdrowa konkurencja na rynku, aby regulować, kto na tym rynku jeszcze jest, a kogo już nie ma.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to UFI powinien grać pierwsze skrzypce.

co do Ufiego (zresztą on mnie szkolił i tylko temu zawdzięczam, że w ogóle doszkalanie ukończyłam,...).

 

Domyslam sie, ze mowicie o tym samym ufi ktory tu na forum wyjechal z technika hamwania cruser'a wbrew kazdej technice i ktorego zapedzono w kozi rog ?

 

W takim ukladzie, to nie mam pytan.

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to nie znam tematu, zapodaj Andrew.

Kurcze Pióro to mnie zaskoczyłeś.

 

Tematu nie zapodam bo to dobre 3 lata, jak nie wiecej. Dla mnie to burak pierwszej wody. Rozumiem, ze potrafie wqufic lidzi ale mimo tego trzeby troche zimnej krwi wakazac, czego on nie potrafi.

 

Po tamtym w/w temacie znknal na wieki wiekow. Cienki bolek !

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tematu sprzed 3 lat nie znam - możliwe iż walnął jakąś głupotę (a może nie?) - ale człowiek całe życie przecież się uczy :biggrin:.

 

Walnac glupote zawsze mozna, pytsanie tylko na ile pozniej ma sie jaj aby sie do tego przyznac, a nie isc w zaparte a na koniec oznajmic, ze szef zabronil mu sie na ten temat na forum wypowiadac, aby techniki hamowania / szkolenia nie zdradzac, bo ludzie do OSK nie beda przychodzic ! :icon_mrgreen:

 

:crossy:

Edytowane przez ks-rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinno być obowiązkowe dokształcanie (połączone z weryfikacją) instruktorów, bo równie dobrze można zrobić uprawnienia i przez 30 lat uczyć tak samo i tego samego.

 

Nowa ustawa o kierujących wprowadza zapis o corocznych warsztatach dla instruktorów.

 

BTW, nawet będąc tylko kierowcą powinniśmy śledzić zmiany w przepisach ruchu drogowego. A ilu to robi?

 

Co tu mówić o kierowcach, kiedy kandydaci na kierowców prawa o ruchu drogowym uczą się z testów :/

Pozdrawiam, Daniel Piecychna
Szkolenia motocyklowe w Lublinie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...