Skocz do zawartości

Uwaga na oszusta !!!


< EnDriU >
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Siema , chciałem was uprzedzić przed oszustem mianowicie : sprzedałem skuterka gościowi za 750zł ( przed wakacjami ) . Ostatnio z nudów przeglądałem Tablice a tu mój były skuter za 1000zł , myślę wtf ?! ale mniejsza z tym , gość napisał że nowe opony olej pasek itp. Na zdjęciach widzę że to są opony zakładane jeszcze przezemnie ( nawet tylna na odwrót ) , olej w silniku też zmieniałem przed sprzedażą razem z paskiem pozatym zobaczcie jak oszpecili ten motorek jak bym wiedział to w życiu bym im go nie sprzedał po prostu dosłownie płakać mi się chce ! . Aaaa i najważniejsze gdy ja użytkowałem tego Yiynga to na liczniku miałem grubo ponad 4 tyś a na foto jest duuuuużo mniej . Tak że uważajcie na niego :D

 

Moja aukcja : http://tablica.pl/oferta/skuter-yiying-CID5-ID1jRs9.html

Aukcja za 1000zl : http://tablica.pl/oferta/yiying-CID5-ID1nbqF.html#7ea53b7d;r:;s:

 

Sory ale musiałem się tym z Wami podzielić :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, że się wtrące ale gdzie ty widzisz oszusta kupił legalnie ,zapłacił , a że ty wystawiłeś marną kwote a on sprzedaje drożej to jego skuter ma prawo .

Spoko spoko właśnie dobrze że komentujesz :D mówię że oszukuje bo ja miałe na liczniku ponad 4 tyś , opony zmieniałe ja i jeździłem na nich , a on napisał że nowe tak samo pasek i olej w silniku które też ja zmieniałem :D

LwG!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...