Skocz do zawartości

NSR 125


Crossik97
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Decyzja zapadła, kupuje NSR.

Jest to motocykl powypadkowy jak napisałem we wcześniejszym temacie

W związku z kupnem tego motocykla mam parę pytań, .

Pierwsze co zamierzam zrobić to doprowadzić go do stanu w którym będzie możliwość poruszania się nim, lecz również zamierzam doprowadzić moto do stanu w który będzie się wyróżniał.

Zasadnicze pytanie czy można i gdzie można zamontować nagłośnie (radio z głośnikami)? - jak w skuterze.

I czy to będzie miało sens?

Honda posiada 3 blokady (zaraz po kupnie ściągam je), lecz również chcę poprawić barwę dźwięku silnika i przyśpieszenie, nowe ogumienie itd, więc proszę o podanie mi dobrych producentów niżej wymienionych części:

- opony

- wydech (sportowy)

- radio i głośniki

Proszę o szybką odpowiedź.

 

Pozdrawiam Marcin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zainstaluj sobie w kasku interkom, większość odtwarza mp3 albo łączy się ze sprzętem grającym. Głośniki w motocyklu spowodują, że przytomni ludzie wyśmieją Cię na każdych światłach. Opony możesz kupić Maxxis Promaxx, rewelacyjne na sucho ale szybko się zużywają i na mokro są raczej śliskie, duży plus za przystępną cenę. Sava MC25 Bogart, piszczące ale bardzo łatwo wyczuć granice przyczepności i są świetne do ćwiczenia winkli niestety na mokro jest słabo. Producent twierdzi, że MC50 jest bardziej odpowiedni dla maszyn sportowych (nie mylić z supersportem). Omijaj szerokim łukiem Dunlop GT501. IRC Winner czyli to co fabrycznie się teraz wsadza np. CBR250 możesz sobie wstawić ale tylko jeśli znajdziesz tanio, bo gęby nie urywa. Continental ContiGo, nie wiem jak się na tym jeździ ale komplet waży 9,2kg i były to najlżejsze opony w teście na GS500. Na koniec są jeszcze wszelkiego rodzaju sportowe pirelki ale nie miałem to się nie wypowiem. Plotka głosi, że rządzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zainstaluj sobie w kasku interkom, większość odtwarza mp3 albo łączy się ze sprzętem grającym. Głośniki w motocyklu spowodują, że przytomni ludzie wyśmieją Cię na każdych światłach.

No też fakt, muzyki słucham dla siebie a nie dla ludzi. Wole słuchawki ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na koniec są jeszcze wszelkiego rodzaju sportowe pirelki ale nie miałem to się nie wypowiem. Plotka głosi, że rządzą.

 

Miałem Pirelli Diablo w RS'ce, cena nie jest w sumie niska, ale powiem szczerze, że zarówno na suchym jak i na mokrym trzymały naprawdę fajnie, moto nie pływało i nie miało uślizgów. I te bym Ci (autorze tematu) polecił z własnego doświadczenia.

"Generalnie rzecz biorąc, zdejmuję linkę tylko w niedzielę jak idę do kościoła..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...