Skocz do zawartości

HONDA Cr 85 cm 2004r


YAMAHAYZ123
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam nabyłem hondę cr 85 cm <wiem potężny sprzęt ;-) > gdy ja kupowałem wszystko git żyletka wkręca się opada ładnie trzyma obroty nic nie cieknie silnik suchy Niedziela wypad na tor 3 okrążenie zjeżdżam aby obadać sytuacje czy coś się nie sypie i schodzę z moto patrze leje sie płyn chłodniczy pompa szczelna patrze leje się z odpowietrznika z <rurki pod korkiem> normalnym strumieniem coś zrobiło ciśnienie nie bawiłem sie z tym na torze spuściłem wszystko z chłodnicy i moto w auto sprawdziłem pompę szczelna wirnik cały nie widać żeby coś tam było nie halo moto paliło elegancko przejechałem się koło domu znowu ta sama historia leje sie poczekałem az moto ostygnie było późno dzisiaj rano rozebrałem to i płyn stał na tłoku wiec chyba uszczelka pod głowicą nie wiem czy to się nie nalało przy zdejmowaniu głowicy ale raczej nie bo było spuszczone wszystko zamówiłem uszczelki na górę silnika i to już miałbym z głowy moje pytanie brzmi jaką kompresje powinna mieć taka 85 i jaki powinien być luz pomiędzy tłokiem a cylindrem poszukam servisówki ale jak by ktoś miał to z góry dziękuje moto chyba po pseudo remoncie jak to w Pl crosowki ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bez remontu sie nie obejdzie i mam pytanko czy miał ktoś styczność z tłokami Wiseco słyszałem że są bardzo dobre taki kit jak założę to cr powinna latać składał ktoś juz jakieś moto na tym tłoku ? http://www.ebay.com/itm/Wiseco-Top-End-Piston-Rebuild-Kit-CR85R-03-07-47-5mm-/390381331607?forcev4exp=true

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

preferuje wossnera ;x

tzn że to jest lipa ? za te pieniądze to w pl nie kupie tego co zawiera ten zestaw zawsze można przetestować jak bd kicha to te 90$ to nie jakaś duża kwota może ktoś miał styczność z tym tłokiem na forum to coś napisze

Krzysiek Lichota czemu preferujesz wosnera w sumie złożyłem dwa moto na wossnerze i nie narzekałem wiec nie wiem ale wydaje mi się ze to bd lepsze od meteora jakiś kretyn wstawił tuleje do mojej cr'ki teraz to chyba moto z nicasilem ciężko znaleźć i oba moto były tuleja + wossner zobaczymy bo sie szykuje grubszy remont z wachaczem i coś tam sie wynajdzie jeszcze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...