Skocz do zawartości

Pieprzony oszust o nicku ''cozy'' z Allegro


Rekomendowane odpowiedzi

Hehe, gościu odpisał:

1.mail - a ty co tu mnie jakimis koleszkami straszysz !!!! nie umiesz sam rozwiazac problemu !!!

widze ze musisz sie posilkowac ludzikami !! no ale jak juz tak musisz czyli masz problem

wysylaj to je**ne kolo, jak je dostane zwracam ci kase

ale musze miec to kolo w nienaruszonym stanie

w innym przypadku nie ma kasy !!!

 

2. mail - aha i jeszcze jedno, paru twoich koleszkuf mnie obrazilo uzywajac wulgarnych slow, a maile te tez czyta male dziecko, wiec po przeprosinach od nich i przeslaniu tego kolo zwracam ci kase, ale dopiero jak przeprosza mnie za wulgaryzmy i bardzo brzydkie slowa w moim kierunku !!!

bo nie rzycze sobie takich brzydkich slow w moich mailach i moim kierunku !!!

 

:P ;) :P :P :P ;)

P.S. To ja sobie nie życzę, żebyś mnie, cieciu, oszukiwał :!: :evil2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Takich trzeba krótko trzymać jak psa na smyczy. Podstawa to nie dać się zrobić w konia bo potem taki grzyb będzie żył w świadomości, że mu wszystko wolno i będzie nabierać ludzi dalej. Sam ostatnio kupuję trochę na Allegro i do tej pory jest jak najbardziej OK. Swoją drogą ciekawy motyw z tym małym dzieckiem czytającym maile. Uczy się na nich języka czy jak? Gość może nie ma czasu książek czytać to daje maile do poczytania.

Boniek

gg 644826

Yamaha TDM900

Bikepics // Nefre FCI // lotnictwo.net.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niewiem czy ten oszust oddał już kase

No więc cozy wciąż nie oddał mi forsy. Zgodził się ją zwrócić, poprosił o nr konta i od tamtej pory ciszaaa. Już 3 razy pytałem go czy wpłacił penondze ale ciszaaa.

Jakby co to za miesiąc jadę nad morze z 5 kumplami i chcąc nie chcąc będziemy przejeżdżać koło miejsca zamieszkania cozyego :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie starczy maili do gościa.

 

Ja tam mysle ze koles poprostu powinien zostac "odwiedzony"... jesli masz do niego nr tel..zadzwon i grzecznie powiedz ze jak do dnia tego i tego nie wplaci kasy na konto to go odwiedzisz osobiscie i juz nie bedziesz mily...

co za swiat...

:banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...