Skocz do zawartości

Wakuometr no name -- czy warto


Rekomendowane odpowiedzi

udowodnij mi że regulacja którą sam sobie zrobiłem na własnym sprzęcie jest gorsza od tej którą zrobi mechanik na wakuometrach zegarowych zakładając że mam doświadczenie w tym co robię. dołóżmy do tego fakt że zostało mi ponad 200 zł w kieszeni... taki oto jest sens

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

udowodnij mi że regulacja którą sam sobie zrobiłem na własnym sprzęcie jest gorsza od tej którą zrobi mechanik na wakuometrach zegarowych zakładając że mam doświadczenie w tym co robię. dołóżmy do tego fakt że zostało mi ponad 200 zł w kieszeni... taki oto jest sens

 

A może Ty pokażesz to 200 zeta które Ci pozostało w kieszeni ?

Taka dyskusja do niczego nie prowadzi ponieważ w czasie, który straciłeś na budowę własnych wakuometrów oraz czas stracony na naukę regulacji też powinieneś przeliczyć na kasę i wtedy okaże się, że wcale nie "zarobiłeś" tylko jesteś sporo w "plecy" :biggrin:

Człowiek mądrzeje z wiekiem i zwykle jest to wieko od trumny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

udowodnij mi że regulacja którą sam sobie zrobiłem na własnym sprzęcie jest gorsza od tej którą zrobi mechanik na wakuometrach zegarowych ...

Czytasz czasem co napiszesz? Cyborg ma ci udowodnić, że waż zalany olejem (którego pewnie nigdy nie widział i nie widział też twojego motocykla) jest lepszym wakuometrem niż manometr o normowanych i powtarzalnych parametrach? No chyba powinno być na odwrót?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może Ty pokażesz to 200 zeta które Ci pozostało w kieszeni ?

Taka dyskusja do niczego nie prowadzi ponieważ w czasie, który straciłeś na budowę własnych wakuometrów oraz czas stracony na naukę regulacji też powinieneś przeliczyć na kasę i wtedy okaże się, że wcale nie "zarobiłeś" tylko jesteś sporo w "plecy" :biggrin:

 

już dawno wyleciało rurą wydechową więc Ci nie pokażę :P a to co jestem w plecy (o ile jestem), odbiorę za rok na własnym sprzęcie albo jakimś znajomym bo wiedza mi się nie ulotniła a ten ,,wakuometr" który wg. niektórych jest niedokładnym szajsem będzie użyty jeszcze wielokrotnie

nie będę nikogo na siłę przekonywał do swoich racji, po prostu czasem lubię coś zrobić sam, przy okazji się ucząc i oszczędzając studencką kasę. Zasada działania tego co zrobiłem jest taka sama jak waku słupkowego firmy carbtune a to że kosztowało całe 0,7 czystej nie oznacza że wartości przez nie wskazane są z kosmosu. Praw fizyki nie da się oszukać!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj tam zaraz "na siłe" :) Inni też chcieliby sie dowiedzieć jak zarobić 200 nic nie robiąc ;)

 

Bierzesz wakuometry "za 3stówy", podpinasz, notujesz pomiar. Potem bierzesz własny wyrób, podpinasz, notujesz pomiar. Na koniec robisz porównanie i dzielisz się spostrzeżeniami z resztą forumowiczów. Proste :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...