Skocz do zawartości

Proszę o szybko pomoc


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Polecam TTR. To taka odchudzona XT z zespołem ADHD. W sumie to idzie jak wściekła porównując do XT i nie jest tak wymagająca technicznie jak full cross. Wiosną miałem TTR do poskładania ze sterty części w skrzynkach, nawet nieźle to się sprawuje do dziś a jeździec jest wielki, ciężki i ostro drze buty tym sprzętem.

 

xr vs ttr ?? sory no way :D

 

owszem ttr ma lepszy zawias od xr (mówie o 600 ) ma ciut niższe koszty utrzymania (rzadsza wymiana oleju) i ma stopki dla pasażera i stacyjkę ale xr jest prawie 10kg lżejsza (ttr 600 -130 kg ,,dry'' xr600 -przed liftem 119kg po 121kg ,,dry'' )

 

myśle że nawet amator szybciej dostrzeże 10kg lżejsze moto niż zacznie płakać że xr ma słaby zawias, chyba że non stop tor mx :D

nie porównywałem wymiarów ale TTR wydaje się większa a więc i mniej zwrotna ale to tylko domysł.........

 

no i silnik :D jeśli TTR jest agresywna i mocna to xr600 to szatan nie do ogarnięcia :D jest jedno ale -trzeba się nauczyć latać moto z mechanicznym gaźnikiem a nie kręcić manetą od zera do maksa i płakać że xr się ,,muli'' :D

 

xr600 za 6500 kupi ładną a TTR wydaje mi się że nie-w końcu za to dostałem ostrzeżenie że w kwocie 10tys pln poleciłem ttr (a one niestety tak chodzą raczej od 8 tys w górę )

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam na kwotach się nie znam, tylko naprawiam te sprzęty. TTR przyjechała do mnie w stanie "nie dałbym za to więcej jak 1500", wyjechała na własnych kołach. Ziom wtopił ze 4k w całość. Razem to daje 5500. :biggrin: XR nie miałem okazji dotknąć więc nie mam punktu odniesienia. A TTR równałem do XT, nie XR. Gdzie XT to komar i muł, mamy takie coś jako pojazd służbowy, dupy nie urywa a w sumie to nawet słabo idzie. Ledwo się nadaje do latania po hamburgery.

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...