Skocz do zawartości

Enduro na kartęmotorowerową


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć i czołem! Za rok albo pół roku jak zdam karte motorowerową tata obiecał mi że kupi mi skuter, ale ja bym wolała crossa enduro oczywiście 50 na kartę motorowerową :P

I no pytanie jaki ten cross?

- 14 lat (druga gim)

- wzrost ok. 165 cm

- waga ok. 45 kg

- no i nie za duży żeby był, no bo taki yahama dt 50 to by była na mnie dobra?;P

- no i taki nie za drogi, do 2tysi coś się znajdzie?

 

Z góry dziękuje za odpowiedzi i pozdrawiam.

Weronika ;)

 

Odpowie ktoś?

Edytowane przez Weronika1009
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Weroniko! :)

 

Z 50 ccm do wyboru masz:

yamaha dt

derbi senda

honda cre

suzuki smx

peugeot xps

aprilie rx

 

Za 2k raczej nie kupisz nic dobrego. Najprędzej to jakaś stara, zaniedbana yamaha w którą trzeba będzie na start zainwestować dużo kasy. Dozbieraj lepiej więcej kasy i kup coś porządnego. Za tak małe pieniądze nie ma co wybrzydzać konkretnych modeli. Trzeba brać to co w najlepszym stanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za 2 tys kupi mtxa 50 tylko mało ich i trzeba poszukać...

 

cre jest najlepsza ale i najdroższa........

 

senda ma kapciowaty zawias strasznie.....

 

dt50 z europejskim silnikiem (w 50R jest chyba am6 ?? ) nigdy nie jeździłem, jeździłem starą chłodzoną powietrzem dt50mx taką też kupi za 2 tys ale mało ich i ciężko o części....

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...