Skocz do zawartości

koło pasowe w kawasaki ltd 454 ma luz


marcin1706
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich niedawno kupiłem kawasaki ltd 454 85 r ma przejechane 55 000 tys i zauważyłem że ma spory luz na przednim kole pasowym podłorzyłem podkładkę i troszke zmniejszyłem ten luz ale niewiem co mam robic pewnie koło jest do wymiany ale niewiem czy go gdzieś dostane jesli ktos ma jakis pomysł na moj problem to prosze o pomoc. Jeśli ktoś wie gdzie też bym dostał takie nowe koło prosze o pomoc pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich niedawno kupiłem kawasaki ltd 454 85 r ma przejechane 55 000 tys i zauważyłem że ma spory luz na przednim kole pasowym podłorzyłem podkładkę i troszke zmniejszyłem ten luz ale niewiem co mam robic pewnie koło jest do wymiany ale niewiem czy go gdzieś dostane jesli ktos ma jakis pomysł na moj problem to prosze o pomoc. Jeśli ktoś wie gdzie też bym dostał takie nowe koło prosze o pomoc pozdrawiam

 

a jak duży masz luz ? tez mam luz na przednim i delikatny luz na tylnym kole. Popytaj ludzi co maja LTD 454/450 na częsci na allegro. Koło pasowe powinno pasować od LTD 454 od '85-90 jak i od EN 500 od '90-'96

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich niedawno kupiłem kawasaki ltd 454 85 r ma przejechane 55 000 tys i zauważyłem że ma spory luz na przednim kole pasowym podłorzyłem podkładkę i troszke zmniejszyłem ten luz ale niewiem co mam robic pewnie koło jest do wymiany ale niewiem czy go gdzieś dostane jesli ktos ma jakis pomysł na moj problem to prosze o pomoc. Jeśli ktoś wie gdzie też bym dostał takie nowe koło prosze o pomoc pozdrawiam

 

Nie ma różnicy pomiędzy napędem łańcuchem czy paskiem. Składa się z trzech elementów i należy wymieniać tylko w komplecie.

Koło używane od innego silnika bardzo szybko zniszczy Twój pasek i będzie głośny płacz że tak drogi pasek się zerwał.

Człowiek mądrzeje z wiekiem i zwykle jest to wieko od trumny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak duży masz luz ? tez mam luz na przednim i delikatny luz na tylnym kole. Popytaj ludzi co maja LTD 454/450 na częsci na allegro. Koło pasowe powinno pasować od LTD 454 od '85-90 jak i od EN 500 od '90-'96

Luz mam dośc duży troszkę go zmniejszyłem podkladając podkładkę i prubuję ustawic tylne koło metodą prób i błędów czyli ustawiam i jadę jak obciera pasek to znowu ustawiam może w koncu uda mi się. Może ktoś zna jakąś dobrą metode? Jeśli chodzi o części do mojego kawasaki to na alegro jest tylko jedno koło i to też już z luzem na wieloklinie taki więc niema sesu kupowa koła takiego jak mam. Wydaje mi się ze będe musiał szukac nowego a niejest to łatwe.

 

a jak duży masz luz ? tez mam luz na przednim i delikatny luz na tylnym kole. Popytaj ludzi co maja LTD 454/450 na częsci na allegro. Koło pasowe powinno pasować od LTD 454 od '85-90 jak i od EN 500 od '90-'96

a jak duży masz luz ? tez mam luz na przednim i delikatny luz na tylnym kole. Popytaj ludzi co maja LTD 454/450 na częsci na allegro. Koło pasowe powinno pasować od LTD 454 od '85-90 jak i od EN 500 od '90-'96

 

Kolego mam pytanie czy jesteś pewien że koło pasowe kawasaki EN 500 ma takie samo jak LTD 454 bo jesli tak to może jest szansa by dostac nowe na salonie bo jak pytalem do o czesci do mojego 454 jak usłyszał ze jest to motor z 85r to powiedział ze oni mają katalogi dopiero od 90 r tak wię jak bedzie pasowało koło od EN 500 któro szło po 90 latach to moze dało by sie zamówic do EN 500 prosze o odpowiec jak ktoś wie coś na ten temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Kolego mam pytanie czy jesteś pewien że koło pasowe kawasaki EN 500 ma takie samo jak LTD 454 bo jesli tak to może jest szansa by dostac nowe na salonie bo jak pytalem do o czesci do mojego 454 jak usłyszał ze jest to motor z 85r to powiedział ze oni mają katalogi dopiero od 90 r tak wię jak bedzie pasowało koło od EN 500 któro szło po 90 latach to moze dało by sie zamówic do EN 500 prosze o odpowiec jak ktoś wie coś na ten temat.

 

Tutaj masz podane do jakiego modelu pasuje dana część http://www.powerspor...SION/parts.html

Element który szukasz ma numer 13144. Zastosowanie w modelach:

 

1985 EN450-A1 454 LTD TRANSMISSION

1986 EN450-A2 454 LTD TRANSMISSION

1987 EN450-A3 454 LTD TRANSMISSION

1988 EN450-A4 454 LTD TRANSMISSION

1989 EN450-A5 454 LTD TRANSMISSION

1990 EN450-A6 454 LTD TRANSMISSION

1990 EN500-A1 Vulcan 500 TRANSMISSION

1991 EN500-A2 Vulcan 500 TRANSMISSION

1992 EN500-A3 Vulcan 500 TRANSMISSION

1993 EN500-A4 Vulcan 500 TRANSMISSION

1994 EN500-A5 Vulcan 500 TRANSMISSION

1995 EN500-A6 Vulcan 500 TRANSMISSION

1996 EN500-A7 Vulcan 500 TRANSMISSION

 

Nowe koło pasowe możesz kupić z tej strony, koszt 80$ + przesyłka.

Edytowane przez Riczard
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...