Skocz do zawartości

Dobór dyszy suzuki ts 50/70


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam zakupiłem do swojego enduro (suzuki ts50) komplet cylinder 70ccm i osobno gaźnik.

 

Cylinder- http://shop.mieloch.pl/cylinder-kit-airsal-sport-70cc-bez-glowicy,pZ001570.bhtml

 

Gaźnik- http://shop.mieloch.pl/gaznik-tec-pro-black-edition-phbg-19mm,pZ046082.bhtml

 

I mój problem polega na tym że moto wkręca mi się na obroty tylko do 7tys, jaką dyszę dobrać do niego dodam że teraz mam dyszę o rozmiarze (90).

 

Dziękuję i pozdrawiam icon_smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby to było takie proste ;) musisz kombinować kupuj dysze 100 i 80 potem 85/95 itd. aż znajdziesz idealną

Czasami na 70ccm wystarcza dysza 70-80 sprawdź czy świeca nie jest zalewana, zobacz jak chodzi na dyszy standardowej 65, wydech jest szczelny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję ci bardzo kolego za zainteresowanie i odpowiedź będę próbował metodę prób i błędów :) a co do tłumika to szczerze mówiąc mam wstawione tylko kawalek zwykłej rury i jakieś marne wygłuszenie (straszne ryczy) ale czy to ma aż taką dużą rolę z tymi obrotami i wgl?? PS. jutro dostane nowy dyfuzor i w poniedziałek będę montował a wygłuszenie końcowe (tłumik) zrobię sobie sam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez tłumika 2t to bym nie odpalał nawet bo pierścienie dostaną po dupie wydech to podstawa w takim silniku

Poczytaj sobie troche o zadaniu jakie spełnia grucha w tłumiku i dowiesz się dlaczego nie wkręca się na obroty

 

Dla mnie docieranie to nie jazda ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy cylinder i gaźnik zakupiłem dokładnie 19,06,2012 przjechałem na nim 150km wedlug licznika.

 

Najpierw załóż dyfuzor i złóż cały wydech, wzbogać mieszanke (bez zmieniania dyszy) i przejedź jakieś 500-600km bez piłowania, spokojnie, lepiej jak sie wszystko ułoży niż żebyś za jakieś 200km miał znowu wymieniać tłok :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...