Skocz do zawartości

Waga Motoroweru


Rekomendowane odpowiedzi

Witam przymierzam się do kupna motoroweru(50ccm), ale nie jestem pewien czy dam radę go utrzymać i dobrze prowadzić. Ważę około 55kg, a motorower 115-120kg(zależnie od marki itp.). Obawiam się, że nie dam sobie rady z nim. Dodam również, że byłby to mój pierwszy kontakt z takim motorkiem(nie jeździłem nawet na skuterze).

 

Do tego chciałem Was zapytać jaki motorower 50ccm jest najlepszy, osobiście patrzyłem za Derbi GPR, Yamaha TZR i Aprilia RS :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dygaj młody, ważę kilka kg więcej od Ciebie a jakoś swojego warchlaka utrzymuje... Tylko czasem dziwne pozycje przyjmuje. :blink: A potem myślę, co inni pomyśleli widząc mnie w takiej a nie innej pozycji. :laugh:

 

Na tych motorowerach się nie znam, w łapach nie miałem, ale skoro pierwszy raz na 2oo to 50ccm będzie ok. Niema co się oszukiwać będzie poobijany i podrapany :D jak każde pierwsze moto. Także cacka niema co kupować.

Edytowane przez Żurek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też tak sądzę dlatego chce kupić używany ;) Czekam jeszcze na opinie jaki model najlepiej kupić i ile by kosztował tuning na 80ccm ;)

Prawdopodobnie kilkaset złotych, ale przy złej woli organu sprawiedliwości znacznie więcej

http://forum.motocyklistow.pl/index.php?/topic/72015-niszt-kombinirent-dzieciaki/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komiczne, nigdy nie jeździłeś a już patrzysz tam gdzie nie trzeba. Jeszcze nie kupiłeś a już przerabiasz...

Bez kategorii A możesz używać 49ccm i tyle. Porady łamiące przepisy ? Nie na tym forum, to nie trzepak na osiedlu.

lewa noga: http://forum.motocyk...__1#entry782383
prawa noga: http://forum.motocyk...__fromsearch__1
...i tak wszyscy umrzemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, źle mnie zrozumieliście ;) ja chce 50 kupić, nie przerobie jej, ew. za rok kiedy będę miał 16lat i prawnie będę mógł prowadzić 125ccm mając A1(ale i tak wątpię, że zrobię to tak szybko) :) A o to ile kosztuje przerobienie pytam z czystej ciekawości ;]

 

Nie chce się zabić, a tym bardziej dopiero przy nauce jazdy, a dodatku w takim wieku :)

Edytowane przez Sneezeschnoogle
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Widze ze ciagle czekasz na odpowiedz co do wyboru motocykla.

Ja mam 17 lat i Honde CG 125, rozmyslalem nad kupnem scigacza itp ale ciesze sie z wyboru i tobie tez polecam motocykl typu "naked, commuter"

Razme z kolega (Yamaha ybr 125) nauczylismy sie wchodzic w zakrety, dowiedzielismy sie jak to sie jezdzi przy pretkosciach 100km/h+, bawilismy sie w

off road, a nwet postawilismy je na kola....

 

Co do 50 to aprilka chyba bedzie najszybsza ale jest tez bardzo awaryjna, prawdopodobnie zjebiesz cos w biegach lub silniku + bedzie troche palic i okropnie brzmiec bo to 2sow. Derbi to samo.

 

Yamaha to 4 sow, bedzie wolniejsza ale za to bedzie jezdzic.

 

Pdumowanie.... : Yamaha moim zdaniem dominuje ale tak czy inaczet to scigacz. Nie wygodny i nie praktyczny.

Polecam ci motocykl ktory jest wygodny i wytrzymaly (najlepiej bez owiewek bo i tak zaliczysz jakas glebe)

 

A co do wielkosci silnika to 50cc albo 125cc to malo dla osoby ktora od 30 lat jezdzi na 1000cc, ale dla poczatkujacych to naprawde wystarcza, zdziwisz sie jak to zapie**ala :) I jeszcze jedno, nie tuninguj 50cc, lepiej bedzie ci kupic 125cc na 17nastke.

 

 

Pozdrawiam

Keni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...