Skocz do zawartości

Plac czerwony


Robas
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Za nami wypad na Ukraine

Wyjazd planujemy na 3 sierpnia. lecimy w dwójkę z kumplem. jedzie DL1000 i ktm 990 adv- tempo- nigdy nie oszczędzamy manetki :)

trzeba załatwić wizję na białoruś i do rosji, potrwa to jakieś 14 dni więc chętnych proszę o szybką decyzje :)

mapka

https://maps.google.pl/maps/ms?msid=210960888859231192558.0004c21a899391114e53b&msa=0

na pewno będzie ciekawie, hehe

zapraszam

Robas

 

noclegi w hotelach

WWW.WGM.NET.PL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

troche konkretow bo widze ze kierunek chyba niepospolity, hehe.

Białoruś - Brześć, Mir, Nieśwież, Nowogródek, Mińsk

Rosja - Smoleńsk, Moskwa, St. Petersburg

Litwa - Wilno

odpuszczam Estonię i Łotwę

jadę 990 adv więc preferowane drogi szutrowe

wyjazd prawdopodobnie 29 kwietnia

WWW.WGM.NET.PL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

nigdy nie oszczędzamy manetki

 

Mozecie nie oszczedzac, Was policja tez nie oszczedzi, no chyba, ze nie zdajecie sobie z tego sprawy.

 

pozdrawiam

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozecie nie oszczedzac, Was policja tez nie oszczedzi, no chyba, ze nie zdajecie sobie z tego sprawy.

 

pozdrawiam

 

:crossy:

jakoś na ukrainie dawalismy non-stop czadu i nie bylo problemu :)

WWW.WGM.NET.PL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj tam KS karmisz nas tu stereotypami, a pewnie w Rosji w realu na moto nie byłeś.

Wschód w skrócie to jedno z niewielu miejsc gdzie można jeszcze bezkarnie moto pogonić. Milicja mimo, pozornej upierdliwości i wysokich stawek na dzień dobry to wporzo chłopaki z którymi się można dogadać często tak, że za free lub symboliczny podarek się z nimi roztajemy. Jak nie idzie to podaje sankcję za prędkość obowiązujące w Rosji

+10-20km/h ok10 PLN (100rubli)

+20-40km/h ok 30PLN (300rubli)

+40-60km/h ok 100-150PLN (1000-1500rubli)

ponad 60km/h ok200-250PLN (200-2500rubli) ale mogą zabrać prawko.

 

żródło: http://www.gibdd.ru/mens/fines/

 

Ogółem do pazernych: Wystrzegajcie się latać ponad 60km/h ponad no i na linie ciągłe (5000rubli) bo mogą zabrać prawko na 0,5roku. Tu tylko negocjacje. Stawki mogą przekroczyć te z taryfikatora, ale jak nie "walniecie kleksa w gacie" no i nieco szczęścia Wam dopisze to jest szansa, że nie będzie drożej niż w Polsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj tam KS karmisz nas tu stereotypami, a pewnie w Rosji w realu na moto nie byłeś.

 

Bywalem czasciej niz jestes to sobie wyobrazic, zylem w tym kraju prawie 2 lata.

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To po co kolegę policją straszysz, która co jak co, ale ma w dupie prędkość, gdyż na tym się nie żywi (tanie mandaty). Jak już mają się czego obawiać to innych uczestników ruchu i zdradliwej infrastruktury drogowej.

Edytowane przez luti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To po co kolegę policją straszysz, która co jak co, ale ma w dupie prędkość, gdyż na tym się nie żywi (tanie mandaty). Jak już mają się czego obawiać to innych uczestników ruchu i zdradliwej infrastruktury drogowej.

 

To tylko Tbie sie tak wydaje, jak widac malo jeszcze widziales a jeszcze mniej wiesz o rosyjskiej mentalnosci. Ale co bede tlumaczyl, jak Ty i tak wiesz lepiej.

 

P.S. Jezeli trzeba uwazac na innych uczestnikow ruchu to sie cisnie manetke czy jedzie uwaznie - bo jedno drugiie wyklucza.

 

:crossy:

Edytowane przez ks-rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz KS, akurat kontaktów z rosyjską milicją miałem nie mało, a i z obecną policją zdążyłem się "oznakomić" na moto tak więc jakiś tam pogląd na ich temat mam. Co do mentalności, może mniejszą bo ja w Rosji dwa lata nie mieszkałem, chociaż by się też trochę uzbierało. Generalnie Rosja budzi skrajne uczucia rozumiem, że w Twoim wypadku te gorsze bo Ty tam mieszkałeś, u mnie te lepsze, bo ja tam zawsze byłem gościnnie.

Edytowane przez luti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz KS, akurat kontaktów z rosyjską milicją miałem nie mało, a i z obecną policją zdążyłem się "oznakomić" na moto tak więc jakiś tam pogląd na ich temat mam. Co do mentalności, może mniejszą bo ja w Rosji dwa lata nie mieszkałem, chociaż by się też trochę uzbierało. Generalnie Rosja budzi skrajne uczucia rozumiem, że w Twoim wypadku te gorsze bo Ty tam mieszkałeś, u mnie te lepsze, bo ja tam zawsze byłem gościnnie.

 

Nie, u mnie budzi nostalgie z krecona sie w oku lza, gdyby mi dzis znowu ktos tam zaproponowal w polowie taka dobra robote jaka tam mialem, to juz szedl bym piechota.

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...