Skocz do zawartości

( Rozwiazany ) Ratunku VN 1600 umiera !!!!


bigstach
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Po 6 tygodniach zabrałem mojego konika z warsztatu . Chłopcy nie dali rady . Widziałem bezradność w ich oczach , a moje wkur...e sięgnęło zenitu . Wymienianie kolejnych części zaczynało być groteską . Jeszcze chwila , a dowiedziałbym się , że mam do wymiany wzmacniacz , struny i kineskop . Przed naprawą moto latało 160 i trochę , żyło i miało powera . Po wymianie rozrządu , dekompresora , dźwigni zaworowych , uszczelniaczy , uszczelek , alternatora ,regeneracji głowicy motocykl jest w stanie ? Nie jest w stanie . Mocy mniej , jeździ jak by mu jaja ucieli . Nie trzyma obrotów , opóźniona reakcja na gaz , ledwo 140 i to z bulami , spalanie przeraźliwe i zaczęła zapalać się czerwona kontrolka na budziku . Na części wydałem majątek i mam trupa w garażu i nie wiem co mam robić . Jeżeli jest ktoś w Szczecinie lub okolicy i mógłby pomóc to byłbym wdzięczny . Pozdrawiam !

Kontakt do mnie 605 926 256 Stach .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak każdy zdesperowany właściciel zepsutego motocykla zrobiłem wszystko . Obdzwoniłem kilkunastu mechaników , przestudoiwałem serwisówki i diagnoza : żle ustawiony rozrząd . W fałkach ustawiając rozrząd należy pamiętać by przekręcić wał o 310 stopni po ustawieniu pierwszego gara . I cała filozofia . W serwisówce napisane jest to w pierwszym zdaniu , ale mechanik to przegapił i rozrząd na drugim garze przestawiony był o 180 stopni . Ot i przyczyna . Pozdrawiam .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...