Skocz do zawartości

Biała Podlaska - treningi, wyścigi


Sikor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W niedziele drożej, ale wszystko zależy czy bierzesz udział w pomiarze czasu i w wyścigu. Szczerze to ja rozliczam się inaczej z organizatorem, bo na płaszczyźnie zawodowej sobie pomagamy...ale normalnie za 2dni jazdy to 300zł z tego co pamiętam. Tak więc stawka przystępna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, czyli nie ma żadnej promocji.

Sob = 200zł

Nd = 270zł

Płatność wcześniej przelewem 300 za dwa dni, 300/2 = 150 z tym że trzeba zapłacic wcześniej i za 2 dni wiec wydać i tak 300.

 

To gdzie tu wychodzi 100 za cały dzien upalania?

 

Nie dywaguje czy to dużo czy mało.

Strony internetowe i aplikacje www: www.seeyou.net.pl

Automatyzacja produkcji, kartoniarki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Odnośnie Białej, bo tak mnie wzięło na rozmyślania, to w zeszłym roku zdecydowanie bardziej mi się podobało.

Wytyczona nitka, w porównaniu do obecnej była o niebo ciekawsza, była wolniejsza co przy tak nierównej nawierzchni powodowało, że nie było wcale tego aż tak czuć. Szereg różnego rodzaju zakretów, byłem pod wrażeniem, że można było zrobić coś takiego na płycie lotniska.

Obecnie wg mnie jest dużo słabiej. Same szybkie szykany, które i tak można ciąć na wprost. Ja bym pomyślał o powrocie do starej nitki.

Strony internetowe i aplikacje www: www.seeyou.net.pl

Automatyzacja produkcji, kartoniarki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Charakterystyk toru jak i nawierzchnia w zamyśle miała być jak najbardziej zbliżona do warunków (wyścigów) drogowych.Moim zdaniem zakrętów teraz jest więcej i nitka jest bardziej wymagająca.

Wcześniej były proste, zakręty 90 stopi i dwa nawroty a teraz jest kilka szybkich łuków i kilka ciekawych, chytrych winkli na płycie, zdecydowanie więcej trzeba myśleć nad odpowiednim torem przejazdu.

 

Zapraszamy na puchar który będzie składał się z trzech eliminacji.

Atrakcyjne nagrody i rabaty na zakupy w sklepie O24 Motoparts dla każdego uczestnika.

 

http://twojwyscig.pl/item/330-o24-motoparts-cup

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

z fb o24

"No to ruszamy:
już mamy potwierdzenie rezerwacji terminów i dopięte umowy między lotniskiem, Automobiklubem Lubelskim i Prezydentem Miasta Biała Podlaska, który objął Honorowym Patronatem cały cykl imprez organizowanych przez nas na terenie Lotniska w Białej.

Wszystkie imprezy organizujemy wspólnie z Automobilkubem Lubelskim. Dzięki ich doświadczeniu i wsparciu fachową wiedzą mamy zamiar wprowadzić nasze imprezy na znacznie wyższy poziom organizacyjny. Ma być bezpieczniej, sprawniej, lepiej, fajniej i w ogóle super.

 

 

Terminy:
Otwarcie Sezonu + 1 eliminacja WMPL: 1-3 Maja 2015
2 eliminacja WMPL: 23-24 Maja 2015
3 eliminacja WMPL: 6-7 Czerwca 2015
4 eliminacja WMPL: 8-9 Sierpnia 2015
5 eliminacja WMPL: 12-13 Września 2015
Zakończenie Sezonu + 6 eliminacja WMPL: 10-11 Października 2015

Dokładne informacje dotyczące części rozrywkowej w czasie Otwarcia Sezonu w weekend majowy zamieścimy niedługo."

Edytowane przez organo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...