Skocz do zawartości

Kawasaki ZR7S '02 stuki pod bakiem


Rekomendowane odpowiedzi

może Ci któryś zawór klepie jak i mi ssący przed regulacją, niby w kawach luzy się skracają ale widać są wyjątki i na niektórych luz się powiększa. Świece mam zwykłe elektrodowe i takie też założę nowe, nie widzę sensu inwestować sporych sum na jakieś nowe technologicznie części skoro konstrukcja silnika pamięta lata 80te. za kpl irydów kupisz sobie 4 komplety zwykłych :P niektórzy lubią inwestować w jakieś super ulepszone części, dla mnie to przerost formy nad treścią jeśli sprzęt ma mi służyć do dojazdów do roboty a nie zasuwania po torze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej zapinka będzie w zestawie ja do swojej ZetRki kupowałem jakieś 2 miechy temu napęd SFR i do tego zębatki sunstar za jakies 430zl... i powiem szczerze że naprawdę fajnie to gra... tylko niestety muszę dokupić nową tylną zębatkę bo zamówiłem 46 zębów na tył i stracił strasznie na prędkości i obroty wariują... przy 100km/h mam 5.5tys rpm ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam ,że na takim zestawie do 170 możesz sié rozchulać? Sporo zyskałeś na przyśpieszeniu? Może lepiej trzeba było sie przednią zębatką pobawić. Jak ze spalaniem?

Ja za napęd sunstar i D.I.D zapłaciłem około 450zł, mam nadzieję ,że będzie się dobrze spisywał.

Edytowane przez bluecard88
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

odgrzeję kotleta, bo właśnie mam podobny zgryz - jaki napęd kupić do ZR7 :-)

michal.051 - jak wyszła zmiana zębatek? Ja też kupiłem na dojazdy do pracy ~40km w jedną stronę, a z tego większość dwupasmówką i autostradą...

 

mam srebrną z 1999r, na liczniku prawie 50kkm, opisaną na forum zephyra: http://www.zephyr.pun.pl/viewtopic.php?id=838, więc nie będę przeklejał ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...