Skocz do zawartości

niezgodne dane: dowód-tabilczka. Komar


RafiS
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

posiadam Komara 2350, jest on zarejestrowany na wujka chciałbym z nim spisać umowę i go przerejestrować na siebie.

Tylko, że na tabliczce znamionowej jest model 2350 i rocznik 1975, w dowodzie jest MR-232 i rocznik 1979. Reszta się zgadza (nr ramy, nr silnika, rejestracja, kolor). Może pomyłka wynikła przy rejestracji, może wujek miał jakiegoś innego komara, jeszcze z nim nie rozmawiałem o tym. Czy jest możliwość wprowadzenia zmian w dowodzie na model 2350(bo taki to jest w rzeczywistości)?

Czy komar MR-232 był produkowany w roku 1979?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kategorycznie i po raz kolejny informuję, że porady zawierające elementy naruszenia prawa nie są dopuszczalne na tym forum

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale czemu mój post wywaliłeś z radą aby udał się do wydziału komunikacji i wyjaśnił sprawę? ;)

lewa noga: http://forum.motocyk...__1#entry782383
prawa noga: http://forum.motocyk...__fromsearch__1
...i tak wszyscy umrzemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale czemu mój post wywaliłeś z radą aby udał się do wydziału komunikacji i wyjaśnił sprawę? ;)

 

bo w cytacie była porada niezgodna z prawem, i do niej się odpowiedź odnosiła :P

 

Chciałbym zmienić dane w dowodzie nie na tabliczce. Tabliczka jest oryginalna zgodna z rama i modelem. Chciałem się wziąć za odrestaurowanie, tylko muszę najpierw doprowadzić papiery do ładu.

 

więc jak napisał Monter: zasuwaj do WK skorygować dane w dowodzie. AFAIR będzie potrzebna wizyta na stacji diagnostycznej, gdzie diagnosta spisze dane z tabliczki, poświadczy zgodność i oryginalność

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, dzięki za sugestie. Skocze do znajomego na SKP i najpierw jego się popytam. Pogadam jeszcze z wujkiem, może jakieś tam dokumenty poszuka, bo komara ma chyba od nowości. Powiedzcie mi jeszcze czy Rzeczoznawca nie będzie do tego potrzebny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...