Skocz do zawartości

kawasaki kx 250 f /kx 450 f


Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam zamiar kupic sobie kawasaki kx 250 f lub kx 450 f.

Mam do was pytanko między innymi na temat co ile moto godzin wymieniac w kawasaki kx 250 f lub kx 450 f oleje i w jaki jeszcze sposób mogę o niego zadbac.

A moje drugie pytanko: czy wie ktoś może gdzie można kupic tani motor lub ściągane motory z innych państw??

Bardzo dziękuje za odpowiedzi :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam mam zamiar kupic sobie kawasaki kx 250 f lub kx 450 f.

Mam do was pytanko między innymi na temat co ile moto godzin wymieniac w kawasaki kx 250 f lub kx 450 f oleje i w jaki jeszcze sposób mogę o niego zadbac.

A moje drugie pytanko: czy wie ktoś może gdzie można kupic tani motor lub ściągane motory z innych państw??

Bardzo dziękuje za odpowiedzi :D

.

 

 

 

Co 10mth olej i regulacja zaworow 1 raz w sezonie tłok i prac filtr powietrza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

KXF-y są czułe pod względem oleju i 6 mth to max okres wymiany oleju z filtrem jeśli nie chcesz mieć później niespodzianek. Kontrola luzu zaworowego co drugą wymiane oleju. Tłok wymienia się po 60-70 mth. Filtr powietrza co jazde myć i nasączać odpowiednim olejem .Pytanie w które roczniki celujesz ? Nowe moto , 2006 w góre czy 2004-5 ? Bo każdy przedział rocznikowy charakteryzuje się swoimi dolegliwościami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Ja mam Kaśkę 250 fy z 2006 roku i tak jak kolega powyżej napisał: co 10 mth wymiana oleju i co najmniej raz (zależy ile się lata) w sezonie cylinder. Co do filtra powietrza pedantyczny nie jestem i czyszcze co 2-3 mth. Póki co Kaśka ani razu jeszcze mnie nie zawiodła choć kilka razy była gwałcona niemiłosiernie.

Jeżeli jesteś amatorem enduro/crossu to na początek polecam 250. 450 ma za dużego kopa jak na niedoświadczonego gościa i można sobie łatwo kuku zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...