Skocz do zawartości

Bieszczady - temat noclegowy


Tobik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Bacówka pod Honem,

tanio i dobre jedzonko: http://www.podhonem.pl/

Miejscówka przyjazna motocyklistom;-)

 

Ta bacówka pod Honem zapowiada się całkiem, całkiem. Przed czerwcowym wypadem do Czarnogóry z ochotą przetestuję i miejsce i trasy.

Edytowane przez tomi66
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mrzysty

Chyba Kremenaros, ale potwierdzam - warunki beznadziejne. W Ustrzykach jest podobno jakiś fajny ośrodek rekolekcyjny z domkami, ale nic więcej nie wiem. Piwo za to mają tanie w Kremenarosie a i klimaty fajne.

 

Jak ktoś chce tanio kimać w Bieszczadach - czy w ogóle gdziekolwiek w Polsce - to polecam schroniska PTSM. Są najtańsze i zawsze puste, nigdy nie zdarzyło mi się dzielić z kimkolwiek pokoju, a nawet często byłem sam w całym schronisku. Tyle, że to nie dla francuskich piesków - czasami nie ma ciepłej wody, łazienki w pokoju też nie uświadczysz.

Edytowane przez Michał Mleczko

531979.png- dziennik kosztów na spritmonitor.de

Moja Honda CB250N na Autocentrum.pl - ZAPRASZAM!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta bacówka pod Honem zapowiada się całkiem, całkiem. Przed czerwcowym wypadem do Czarnogóry z ochotą przetestuję i miejsce i trasy.

 

Warto, tym bardziej, że ceny są symboliczne. Max. 20 zł za nocleg w pokoju, a dyszka chyba za nocleg na stryszku. Można negocjować, no i jedzenie naprawdę swojskie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto, tym bardziej, że ceny są symboliczne. Max. 20 zł za nocleg w pokoju, a dyszka chyba za nocleg na stryszku. Można negocjować, no i jedzenie naprawdę swojskie.

 

I tym to sposobem można więcej kaski przeznaczyć na paliwko ( nie tylko do moto) ;) a z fotek wynika, ze oprócz jedzenia to i atmosfera tam bardzo swojska :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...