Skocz do zawartości

chętni na wypady za miasto


Nitol
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. MaciekFazer ma pomykać z Grójca ,ja z W-wy a Ty-Zbig83 ?/chyba przed 8 trzeba wyjechać/ Najbardziej optymalna z W-wy jest trasa na Lublin. Maciek pewnie da na Magnuszew, jak robimy ? gdzieś po trasie dołączamy, czy Maciek sam a ja ze Zbigiem przez lubelską ?------------------------------widzę ze Zbig nie może, więc jak Maciej , każdy indywidualnie ?

Edytowane przez oldmul
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

 

Oldmul, możemy się spotkać na trasie. Faktycznie chyba będę jechał Grójec -> Warka -> Magnuszew -> drogą 79 na Kozienice -> drogą 48 na Puławy i potem do Kazimierza D. Można by jakoś zgrać nasze trasy i spotkać się gdzieś po drodze i dalej razem jechać do celu. Tylko pozostaje zastanowić się w którym punkcie się spotkać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pamiętam jakiegoś charakterystycznego punktu :, stacji paliw,parkingu itp na obwodnicy Grójca.Tobie pewnie łatwiej to przyjdzie, chyba, że nie po drodze, to pojadę przez Piaseczno , Warkę, i może gdzieś tam .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To teraz pytanie.Może spotkajmy się np w Puławach o 9:30-9:40 plus minus na stacji BP ,wylot na Kazimierz. Tak jak mówiłem telefon mam w profilu.Gdyby któryś zamarudził to niech dzwoni i dobije w Kazimierzu.Ja startuję ok 8:30-40 z Radomia przez Zwoleń .

Edytowane przez pancur
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok.Pojadę prosto 79 ale Magnuszewa to nie pamiętam, pewnie jakaś stacja po prawej str. jest. To gdzie w Magnuszewie i ok. której ? 9 czy wczesniej ?,.pewnie pancur pomoże.---------------------------------------- ok znajdę tylko podajcie godz.

Edytowane przez oldmul
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za mostem w Warce jest las parkujecie na poboczu i na bank nie da się minąć chyba. W Warce jest taki charakterystyczny pomnik zwany przez tubylców widelcem po prawej stronie nie da się nie zauważyć.Tyle że pomnik w pełnym słońcu.Dogadujcie bo ja tam bym i znalazł jeszcze fajne miejsce np muzeum wojska w Mniszewie .Pozostałości raczej po dawnej świetności .Czołg ,działa ,okopy itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok.sprawdzmy dostępność do swoich nr. tel.------------------- tzn. Magnuszew Orlen. Pancur następnym razem, już nic nie będę zmieniał.Dzięki, o której będziesz dzwonił ?--------------------------------------------eee MaciejFazer rozumiem ,że tak zostanie bez nr. tel. do Ciebie.

Edytowane przez oldmul
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...