Skocz do zawartości

chętni na wypady za miasto


Nitol
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja do Jedlińska pojadę jako że jak pojadę na Bieszczadzki to niestety będę miał problem z wypadem w góry na który wybieramy się z oldmulem.Mam nadzieję zajrzeć w piątek wieczorem i jakiś namiot bo nie wiem jak z domkami.Jest opcja że ktoś po mnie przyjedzie a moto zostanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Daruś ! jeśli wypad do Leska ze mną jest aktualny, to w miarę możliwości podaj czy już wiesz gdzie będziesz nocował tj. czy na terenie Motocountry już wykupiłeś miejsce, czy zobaczymy jak dojedziemy itd. - bo od poniedz. do czwartku /do ok. 14 /. będę na zadupiu i mogę mieć trudności z dostępem do internetu i tel.komórkowej /nawet orange nieraz zanika /a chcę się ustawić z noclegiem - chyba że ktoś jeszcze do nas dołączy i sytuacja nieco może się pozmieniać.O której godz. planujesz wyruszyć, czy pasuje Ci abym dołączył na wys. Magdalenki - czy po prostu zdzwonimy się w czwartek i ustalimy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za zaproszenie..Zobaczymy bo trudno przewidzieć o której wyruszymy w drogę powrotną , kto, ilu nas będzie ,w jakiej formie będziemy ,pogoda itd. Ja to już nawet skromnie zerkam przyszłościowo w inter. na Szczawnicę co tam ciekawego .Co, w pt. trzeba podjąć decyzje czy w sob. czy w niedz. do Kaz. Dolnego ?---------------------------------------tak patrze patrzę na Twoja trasę, a jak byś coś wymyślił aby do domów wracać krótszą a zacząć od dłuższej ale jak ze Szczawnicy to chyba się nie da.

Edytowane przez oldmul
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Daruś ! jeśli wypad do Leska ze mną jest aktualny, to w miarę możliwości podaj czy już wiesz gdzie będziesz nocował tj. czy na terenie Motocountry już wykupiłeś miejsce, czy zobaczymy jak dojedziemy itd. - bo od poniedz. do czwartku /do ok. 14 /. będę na zadupiu i mogę mieć trudności z dostępem do internetu i tel.komórkowej /nawet orange nieraz zanika /a chcę się ustawić z noclegiem - chyba że ktoś jeszcze do nas dołączy i sytuacja nieco może się pozmieniać.O której godz. planujesz wyruszyć, czy pasuje Ci abym dołączył na wys. Magdalenki - czy po prostu zdzwonimy się w czwartek i ustalimy ?

Wypad jak najbardziej aktualny. Planuje wyjazd w piatek 6 lipca rano ok. 8.00 ( a może wcześniej ). Z noclegami nic nie ustalałem, biorę namiot i planuje nocowanie na terenie Motocountry, lub gdzieś indziej jeśli trafi się coś interesujacego .Na miejscu się zobaczy. NIc nie wykupywałem, wsiadamy na moto i jedziemy. Planuje jechać przez Sandomierz tj. trasą nr 79 a więc przez Magdalenkę nie planowałem, ale ustawić się możemy w Piasecznie ( np. przy stacji LukOil obok Dehatlonu ) lub w innym miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypad jak najbardziej aktualny. Planuje wyjazd w piatek 6 lipca rano ok. 8.00 ( a może wcześniej ) ...

 

Daro Sorry, ale ja niestety odpadam - w Piątek będę wolny dopiero po 15:00, ponadto niestety moja praca zdecydowała za mnie o przełożeniu wyjazdu w Lubuskie o tydzień i tak jak się obawiałem, pokrywają się nam terminy :( Zatem najprawdopodobniej rozjedziemy się w dwóch kierunkach, ale wypiję piwko za pogodę :flesje: Jeżeli ktoś był już w Bieszczadach, może w tym czasie zabrać się ze mną ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daruś - dzięki za odpowiedż a czy dobrze się domyślam ,że noclegiem po 30 zł/os w pokoju 2 os. w Huzelach, z buta ok. 1km do Motocountry nie jesteś zaineresowany? jak na razie pojedyńczego chłopa nie chcą przenocować.

Edytowane przez oldmul
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Burżuj nie burżuj ale czekają mnie chyba / niestety/ 2 noclegi u znajomych w Baligrodzie, jakoś się przemęczę może nie będzie żle i będę miał "obowiązki" z głowy ale jeszcze prezenty muszę wymyślić i kupić.Koncertowej atmosfery trochę szkoda. Ciekawe czy uczestnicy Motocountry 07.07 jak wydobrzeją będą śmigać po okolicach czy ostaną się w Lesku .Do jutra na tel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...