Skocz do zawartości

chętni na wypady za miasto


Nitol
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Piero. Możemy się spiknąć w niedziele lub w następnym tygodniu na jakiś Tymbark , żeby nasze Hanie się poznały bo to te same klimaty. Przy okazji możemy zrobić jakieś kółeczko wokół Wawy. Może ktoś jeszcze chętny na przewietrzenie sprzęta i wypicie tymbarka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piero. Możemy się spiknąć w niedziele lub w następnym tygodniu na jakiś Tymbark , żeby nasze Hanie się poznały bo to te same klimaty. Przy okazji możemy zrobić jakieś kółeczko wokół Wawy. Może ktoś jeszcze chętny na przewietrzenie sprzęta i wypicie tymbarka?

 

Przyszły tydzień i weekend 27-28.04 odpada bo mnie nie ma. Najbliższa sobota i niedziela jak najbardziej. Jak będzie pogoda to w sobotę podjadę do Parku Bródnowskiego a niedziela jest do zagospodarowania. Możemy gdzieś okolice 100-licy oblecieć po trasce aby przewietrzyć moto.

Będę też chyba wolny od 29.04 do 04.05...

Pozdr

Edytowane przez Piero8

Piero

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyszły tydzień i weekend 27-28.04 odpada bo mnie nie ma. Najbliższa sobota i niedziela jak najbardziej. Jak będzie pogoda to w sobotę podjadę do Parku Bródnowskiego a niedziela jest do zagospodarowania. Możemy gdzieś okolice 100-licy oblecieć po trasce aby przewietrzyć moto.

Będę też chyba wolny od 29.04 do 04.05...

Pozdr

W sobotę raczej nie dam rady ale w niedziele jak nie będzie padalo to chętnie się się rusze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może jest ktoś chętny na wypad do Kazimierza np. 29.04 lub 30.04 lub 01.05?

 

Będą dwa VTX1300c

 

Zapraszam

 

Prosze o wiecej szczegolow, kiedy wyjazd i powrot. Chetnie sie dolacze. Pozdrawiam

Niczego w życiu nie należy się bać,

Należy to tylko zrozumieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosze o wiecej szczegolow, kiedy wyjazd i powrot. Chetnie sie dolacze. Pozdrawiam

 

Przesyłam linka do tematu przewodniego:

http://forum.motocyklistow.pl/index.php?/topic/146757-wwa-powsin-konstancin-piaseczno/page__st__360

 

P.S. Jutro się rozeznam w pogodzie i dogramy termin

Piero

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a może jest ktoś chętny na polatanie w niedzielę 5.05.13.r okolice warszawy lub gdzieś za miasto?

chętnych to jest pewnie mnóstwo (choćby ja;)) ale czy pogoda pozwoli, czy tez czy nie wypadnie jaka sprawa komuś i nie będzie mógł, to kto wie...

Wróćmy do tematu w sobotę wieczorem czy niedzielę rano i wówczas można konkretnie gadać :)

Póki co nas dwóch chętnych :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poniedzialek i wtorek ( 6+7 maja ) po długim weekend-e zapowiadają ladna pogodę ze słońcem potem niestety deszczowo. Proponuję zatem male spotkanie okolicznej gawiedzi na małą podróż po okolicy i wspólnego tymbarka. Myślę , że godzina startu 17-18 w poniedziałek lub wtorek w okolicach Bronislawa Czecha(Wawer). Chetni niech się dopisują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chętnych to jest pewnie mnóstwo (choćby ja;)) ale czy pogoda pozwoli, czy tez czy nie wypadnie jaka sprawa komuś i nie będzie mógł, to kto wie...

Wróćmy do tematu w sobotę wieczorem czy niedzielę rano i wówczas można konkretnie gadać :)

Póki co nas dwóch chętnych :)

 

ok to w sobotę lub Niedzię ruszymy z tematem jak wrócę z Torunia wieczorem i będę na siłach jak nie to w niedziele z rańca,nadają pogodę bez deszczu na niedzielę więc bądzmy dobrej nadzieji. Będzie ktoś jeszcze chętny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...