Skocz do zawartości

chętni na wypady za miasto


Nitol
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Pancur ! tak wyprzedzająco a pro po 3-5. 08/ ewentualność Terka ?/ to pewnie sprawdzisz : Starachowice, Tarnów, Sanok /nie da się go ominąć- na szybko/ to 349 km.----- Przez Kielce, Tarnów- 362 km .---- Jarosław, Przemyśl / zupełnie nie znam a Ty ? / -357 km.-------no i typowa którą już znamy i przerabialiśmy w pt. po południu- to 313 km. Trudno mi się konkretnie wypowiedzieć bo nie wiadomo o której wystartujemy i jak będzie pogoda ale raczej niestety chyba zostaje ta "najkrótszo-szybka"- 313 km. Jak coś ustalimy to może ktoś będzie chciał dołączyć ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro planuje wycieczkę w woj. swiętokrzyskie. Trasa Szydłowiec-Stara Kuźnia-Końskie-Sielpia Wielka-Kuźniaki-Strawszyn-Oblębork-Samsonów-Dąb Bartek-Skrżysko Kamienna. Wszystko w okolicach Kielc. Może ktoś byłby chętny. Mój numer na profilu. Planuje wyjechać po śniadaniu ( nie wem która to będie godzina ) a powrót jak wrócimy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dąb Bartek sobie daruj

 

Fajna trasa w fajnymi miejscami .Nie wiem czy czasu nie braknie na zwiedzanie ale polecam.

 

http://goo.gl/maps/mnC3z

 

Gdyby nie piątek to bym sie pisał.

 

Bałtow - Jura park i zoo niedaleko kopalnia krzemienia z muzeum / niedługo duży zlot motocyklowy/

http://www.juraparkbaltow.pl/

 

 

Nowa Słupia - Św Krzyż i muzeum starożytnego hutnictwa

http://www.swietykrzyz.pl/index1.php?go=turystyka

 

Skarżysko - muzeum wojska polskiego

 

http://muzeum.orzelbialy.dmkhosting.com/

 

Drzewica - zamek i fajny zalew gdzie czasem ćwiczą nasi kajakarze /olimpijczycy/

 

dłuższa opcja zawadza o Opatów i Krzyżtopór

 

tutaj wersja poprawiona bez TIR-owskich tras prawie Oldmul kawałkiem jechał :D

 

http://goo.gl/maps/U7I0

 

Pojechał bym z chęcią w sobotę ew niedzielę.

Edytowane przez pancur
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pancur ! Na początku : nie oczekuje odpowiedzi tylko podpowiadam do ewent. przemyślenia - przy mapie. Mamy orientację w " najkrótszo-szybkiej" trasie, oraz tej którą wracaliśmy przez Starachowice. Wyjazd: wariant 1-po "staremu" dopóki pogoda, widoczność, wzrok " i światła w moto "pozwolą", np do Terki / chyba trzeba by zamówić nocleg/ Mamy całą wolną sobotę z tym że ja muszę "zaliczyć" Baligród tak aby się nie obrazili . Wariant 2:"dawać" ile się da np. do Rymanowa / od Ciebie ok. 300 km/ a z Rymanowa, bądż wcześniejszych okolic ,/chociażby tam gdzie nocowaliśmy przy bp / przez Beskidy włócząc się / m.in. przez Bacówkę po oscypka do piwa/ do Terki - niecałe 100 km, "ogarnąć się" no i Ja załatwić Baligród /pewnie im wcześniej tym lepiej/. no i powłóczyć się b. lokalnymi drogami / zasięgając "języka" u miejscowych/ Wszystko wskazuje na to,że najdroższa jest Cisna i Wetlina i być może Terka / chodzi o noclegi/.W Baligrodzie pewnie by coś tanio załatwili ale nie wiem czy tego bym chciał .Wszystko do wstępnego ustalenia w niedz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ! .Może ktoś ma wolne i jest chętny na banalno-klasyczne Zakopane ? /2 noce / lub w Bieszczady ?. Ja muszę jeszcze być w Baligrodzie, pewnie z Zakopca jak nie będzie nikogo chętnego .W rachubę wchodzi ten weekend od pt. albo początek następnego tygodnia .Wszystko do ewentualnego uzgodnienia .Zapraszam .Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Pancur. Już wróciłem z Bieszczad.Jak znajdziesz wolną chwilę daj znać jakie ewent. plany na 11-12.08 bo mi się kroi spotkanie z Krakowianinem od takiego samego Triumpha w Zakopanem w sobotę tj. 11.08 i też ewent.chce skromnie śmignąć na Słowację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam. Szukam ewentualnych chętnych /w zależności od pogody/ do wypadu sobotnio-niedzielnego z noclegiem będącego zapewne jednym z ostatnich w tym sezonie i przy okazji "wypróbowanie" mojego moto na dłuższej trasie, po naprawie, stąd prędkość raczej czoperowa. Tak jak rozpoczęcie sezonu proponuję Białowieżę raczej bez obiadu w ''carskiej''.Może inne ciekawe propozycje ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby kto miał ochotę polatać w niedzielę niech się też odezwie. Niestety w sobotę w robocie więc na sobotę się do was nie dołączę, ale jakby coś to w niedzielę chciałbym troszkę przewietrzyć sprzęta

jazda motocyklem to najprzyjemniejsze co można robić w ubraniu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...