Skocz do zawartości

chętni na wypady za miasto


Nitol
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W piątek przynajmniej u mnie lało więc czekałem na poprawę pogody by jechac .Trafił się zbłakany kolega z 0,7 i już niestety mogło sobie padać dalej bo i tak nic z jazdy.Sobota zaległe imieniny .Ja ze zlotów to jednak bardziej pod kątem obejrzenia maszyn a nie imprezowo.Ciesze się jak jest czasem jakiś wekend bez imprezy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mieli, mieli ,ale dali radę.Muszę tę trasę wyliczyć na innej mapie ,bo o ile dobrze pamiętam to samochodem do Cisnej i z powrotem wychodziło mi kiedyś ponad 1000 km. Musimy coś pozmieniać aby się zbliżyć do 500 dziennie, ale lokalnymi drogami chyba będzie trudno.-----------------------------------------------------------------ale,ale zapomniałem o deszczu i podnóżku.----------------------------------------Nie wiem już jak to jest z tymi km, bo wg. Targeo z W-wy do Ustrzyk jest 481 a do Cisnej 432 a na skróty to my nie wracaliśmy. ale dodając moje 200 do W-wy wychodzi podobnie. Nieważne.Wstępnie trzeba przymierzać się do Szczawnicy i Słowacji.

Edytowane przez oldmul
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie znacie jakieś podobne miejsca? http://filmy.scigacz.pl/Soviet_Atomic_Base_in_Poland_Radziecka_Baza_Atomowa_w_Polsce_21_06_2009 dajcie namiary bo ostatnio mam zajawkę na obiekty militarne, miejcie też na uwadze fakt że mój mieszczuch kiepsko daje sobie radę jeżdząc po leśnych drogach :dry:

kręciciel obrotów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie znacie jakieś podobne miejsca? http://filmy.scigacz...lsce_21_06_2009 dajcie namiary bo ostatnio mam zajawkę na obiekty militarne, miejcie też na uwadze fakt że mój mieszczuch kiepsko daje sobie radę jeżdząc po leśnych drogach :dry:

 

Polecam stronkę http://www.forgotten.pl/

W Łomiankach jest ciekawy bunkier (atomowa kwatera dowodzenia), aczkolwiek już baaardzo zniszczony przez złomiarzy i wandali... Z wyposażenia już nic nie zostało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety większość obiektów jest zdewastowana szkoda bo np. jak byliśmy na Słowacji na bunkrach to o dziwo tam nikt po nich nie mazał pseudo satanistycznych bazgrołów używając farby w sprayu. Była też kiedyś stronka www.tajemniczemiejsca.pl

kręciciel obrotów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Pancur ale jeszcze nic nie wiadomo------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

No to trzeba gdzieś czmychnąć samotnie

Edytowane przez oldmul
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...