Skocz do zawartości

chętni na wypady za miasto


Nitol
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja w planach Kazimierz Dolny w niedzielę 1 lipca.Mam nadzieje że będzie pogoda i nic nie wyskoczy i nie popsuje planów.Z chęcią po kawie w Kazimierzu poleciał bym do Majdanka przez Nałęczów.Z Radomia to ok 140 km Warszawa przez Zwoleń niestety 220 km a 206 przez Puławy krajową 17.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam pancur.Już myślałem o tym Kazimierzu Dolnym , lubelską to nawet niedaleko, syn był wczoraj z plecaczkiem ,b, póżno wrócili, dzisiaj się dowiem jak trasa. W niedzielę- no właśnie, wracając od Ciebie w sobotę miałem "przedsmak" tłoku przed Raszynem.Nawdychałem się spalin chyba na tydzień z góry, ale tragedii nie było.W niedziele wieczorem pewnie będzie gorzej ale zobaczę. Ty natomiast rozważ Mazury / pewnie po wypadzie w góry/---------------------------------------------------------------------Był wypadek i policja kierowała na długi i upierdliwy objazd, więc być może kawę w Kazimierzu wypijemy razem.

Edytowane przez oldmul
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypadało by klepnąć datę na te góry by było się czego trzymać.Z Kazimierza będziesz wracał inaczej.Leć sobie przez Juzefów,Otwock do ronda w Kołbieli albo nawet drogą nr 801 na rondzie w Sobiekursku na wprost.Można i Sobotnie popołudnie ale już wtedy jadę z plecaczkiem.Pogoda niech dopisze tylko i oby sie nic w pracy nie posypało na sobotę .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie wspomóżcie. Jest wybierany motocykl miesiąca. Z 4 zdjęć tylko jedno jest cruisera. Jeśli ktoś ma chęć i motocykle się podobają niech odda głos na cruisery VTX. A nie chciałbym, żeby wygrał Ducat. Pokażmy, że ekipa cruiserów potrafi się zmobilizować i zagłosować na swoje maszyny. Powtarzam jeśli ktoś ma ochotę. Poniżej zamieszczam link. P.S. To nie mój motocykl jest na zdjęciu ale kolegów z grupy VTX :)

http://forum.motocyk...20#entry1943913

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pancur ! Ty jednak masz azymut w głowie.GPS to przy tobie wymięka.Czy w sobotę po południu / w końcu muszę kiedyś spróbować jechać po zmroku/, czy w niedzielę, poczekajmy do piątku i na pogodę===.Może ktoś z forum jeszcze będzie chętny===. Co do terminu trasy w góry, dam znać po 9.07- ustalenie i ustawienie spraw rodzinnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie po zmroku .Tak trza wyliczyć by na 21 w chałupie.Dzień długi.Dobić do Kazimierza na 15-16 .Wypić kawę.Zerknąć po mieście .Zaliczyć wąwóz najlepiej tym dziwnym pojazdem ala pociąg za 10 zeta albo i nie.Ja widziałem chyba wszystko to mogę szkap popilnować.Przelecieć gdzieś na pałę po okolicy i powrót od ok 19.Dwie godziny na dolot ,3-4 na atrakcje i 2 na powrót.Może coś pokręciłem w wyliczeniach ale...

Edytowane przez pancur
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK. Pisałeś: sobota po południu, sam wyjazd z W-wy przez Pragę na trasę na Lublin w sobotę po poł. przy niefarcie może zająć niecałą godz.Jak mam być ok. godz 15-16 to z domu muszę wyjechać ok.13. Nic nie stoi na przeszkodzie abym był wcześniej, tak , że sobota jak najbardziej tez mi pasuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łazienkowskim i do węzła Marsa potem na Patriotów aż do Otwocka i na Karczew.Kierunek Puławy trzymając sie drogi 801.Lub Skręcasz z 801 na 805 kierunek Pilawa i za Pilawa wskakujesz na krajową 17 .Do 17 masz nawet przyjemną drogę obok lasów i fajnych łąk /uwaga na łosie / Lubiący dłuższa jazdę przez pola lasy i zakręty wybrali by Góra Kal.Warka ,Kozienice,Puławy :)

 

KTOŚ CHĘTNY ? Niekoniecznie z Radomia czy Warszawy ?

Edytowane przez pancur
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, nie ma problemu.Korzystam z Targeo / chyba jak większość / - przy wyznaczaniu trasy uwzględniają bieżące natężenie ruchu Mam nadzieje, że ktoś z W-wy lub okolic dołączy bez wzg. na płeć,wiek, doświadczenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Jeśli ja czy inni mają dołączyć po drodze,to z wyznaczeniem trasy nic nie pozostaje jak poczekać do piątku, albo każdy dojedzie indywidualnie - zobaczymy.Dz.cz.- ale się nagadałem.

Edytowane przez oldmul
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...