Skocz do zawartości

chętni na wypady za miasto


Nitol
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja byłem zdegustowany żelazową wolą... Wczoraj byłem tam z Plecakiem na przejażdżkę, droga przez babice fatalna, rozkopane, kupa syfu na asfalcie i same dzióry że o studzienkach nie wspomniałem. Ja to całkiem spoko zniosłem ale Edytę wytrzęsło niemiłosiernie. Samo zwiedzanie dworku Chopina raczej mnie znudziło, nie wiem ale do mnie nie trafiło słuchanie muzyki w parku... Po za tym zwiedzanie PUSTEGO domu... Szok 17 lat temu to muzeum było inaczej zaaranżowane i chociaż było na co patrzeć. Wracaliśmy poznańską więc w drugą stronę poszło sprawnie i na drogę nie było co narzekać. W sumie nawinęliśmy ok 160KM. Nie polecam dworku jako miejsca do zwiedzanie tym bardziej że we wtorki jest gratis a inne dni tygodnia wymagają zakupu biletu.

kręciciel obrotów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj 330 km nawinięte - Kazimierz D. przez Dęblin i Puławy - przeprawa promem na drugą stronę Wisły i powrót przez Kozienice i Puszczę Kozienicką. Bajeczna pogoda a trasa jeszcze piękniejsza. Polecam!

Edytowane przez Nitol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, witam po długim weekendzie. Nie wiem Daruś jak będzie jutro z czasem bo muszę najpierw się ogarnąc i zlokalizować czasowo, ale jakby co napisze sms. Najszybciej sobota popoludniu-wieczorem (jak nie będzie padać ) albo niedziela

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chris, miło będzie jak się przyłączysz. Ja dzisiaj byłam na objeździe trasy którą zrobilśmy ostatnio, tylko jechałem w drugim kierunku ( zamek w Czersku stoi na miejscu ) a teraz pije zasłużonego browarka. :rolleyes: :rolleyes: Wejdź na stronę FM Motocykle/ Chopery/Honda. Tam zamieściłem info o spotkaniu Szadoł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8-9 czerwca wypad na "Potworny Zlot"do Ząbkowic Śląskich ( za Wrocławiem po trasie na Kudowe ) , ogladanie meczu Polska-Grecja na dużym telebimie, zwiedzanie okolic, browar i gril. Wyruszamy 8 czerwca rano, a powrót 9, a moze 10 czerwca , to zależy od nas.Szukam chętnych. :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...