Skocz do zawartości

chętni na wypady za miasto


Nitol
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mimo tłoku w rynku / festiwal kapel/ wjechaliśmy i wyjechaliśmy.Nie było sensu zostać więc tylko kawa i na Lublin.Majdanek odfajkowany bez zwiedzania i powrót.Ciekawe czy kolegę deszcz w wawie zmoczył.W Radomiu nadal upał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. deszcz dorwał mnie w W-awie, do suchej nitki nie przemokłem,ale na jezdni było b. dużo wody i puszki bryzgały błotem, moto ufajdane jak bym z Dakaru wrócił, a pózniej nagle słońce.Nawinęliśmy chyba tylko ok. 400 km a przez upał jakby ze 700. Lubelską sobie odpuszczam , będę wracał inaczej, dużo nawiedzonych no i jakieś big-busy.

 

Pancur, w wolnej chwili klepnij tam Lesko, Polańczyk, Czarna GóRNA, Wetlina, Szczawnica - 327 km.Tam będziemy się snuć dla widoków i krętej drogi ponad 6 godz..no i można zahaczyć o bacówkę gdzie mają / mieli/ prawie oficjalnie 70 proc. swojską śliwowicę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypad 6 lipca w Bieszczady do Leska. Ruszam o 8.00 z pod stacji LukOil obok Dehatlonu w Piasecznie. Trasa przez Sandomierz, tempo planuje wolniejsze pomiędzy 80-100 km/h i kilka postoi. Trochę nawala mi kregosłup i muszę się oszczędzać. Kto chętny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypad 6 lipca w Bieszczady do Leska. Ruszam o 8.00 z pod stacji LukOil obok Dehatlonu w Piasecznie. Trasa przez Sandomierz, tempo planuje wolniejsze pomiędzy 80-100 km/h i kilka postoi. Trochę nawala mi kregosłup i muszę się oszczędzać. Kto chętny.

Daruś, na kręgosłup najlepsza jest wymiana armatury na wygodnego turystyka ;). Miałem to samo, przesiadka na TDM i bóle kręgosłupa zniknęły :).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak gwoli ciekawości.Jedziemy na można powiedzieć na wariata w góry .Wyjazd w piątek by dojechać na nocleg w Bieszczadach .Ktoś chętny? tempo raczej spacerowe by nie łapac punktów.Jedna z opcji trasy weryfikowanej na bierząco.

 

https://maps.google....5,6,7,8&t=m&z=8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Pancur, pogoda na pt. ok. a na sob. i niedz.chyba będzie lało na południu. Może się zmieni. Obserwujmy do czwartku, będą bardziej precyzyjne prognozy i podejmiemy decyzję.Obejrzałem relacje z Leska. Pouczająca - jak dla mnie odnośnie imprezek , zlotów itp a jak tam w Jedlińsku ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...