Skocz do zawartości

chętni na wypady za miasto


Nitol
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ma przeciwwskazań na przeczekanie na jakimś przystanku ,przygodnym podwórku czy knajpie.Zawsze to coś innego. Jak nie dojedziemy do Majdanka nikt nas nie będzie bił.

 

Dzwoniłem właśnie do kumpla który miał jutro ze mną lecieć z Radomia.Okazuje się że nie wytrzymał i poleciał samotnie w Bieszczady :D Jadę sam.Chyba że ktoś jeszcze z Radomia się dopisze.czyli do 9:30 w Puławach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale go wzięło. Pewnie zda Ci relacje ,zawsze mogą być pomocne.To ten o ,którym wcześniej mówiłeś, ewent.miał z nami jechać w Pieniny i na Słowację ?Jutro pogadamy.------------------------------------------------------------------a tak z grubsza to namiot 1 os z minimalnym osprzetem jest sens kupowac, dużo miejsca zajmuje ? zerkałem w inter.drogo nie kosztuje.

Edytowane przez oldmul
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Namiot nie zajmuje wiele miejsca i jak dobrze przymocujesz to nawet nie czuć.MAm 2 szt ruskich prymusów na benzynkę/oba sprawne/ z dawnych czasów.Poza karimatą mam chyba cały sprzęt biwakowy.Jeśli jedzie kilka osób nie ma sensu dublować np kuchenki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę o ewent.zlotach, imprezkach itp.na 1 ,2 noce- tylko do przekimania i dalej w trasę. Muszę sprawę przemyśleć,to może być niezbyt wygodne ale niekiedy super przydatne..

Edytowane przez oldmul
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My w lubelskim jeśli czytałeś co wyżej. Kazimierz dln,Nałęczów,Muzeum na Majdanku i jak czas pozwoli może pod zamek w Lublinie.Spotkanie pod BP w Puławach na wylocie w stronę Kazimierza ok 9:30.Może i wcześnie ale na spokojnie można jechać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myłem motocykl koło 15. Postał na słońcu. Zrobiłem ze 20km żeby sie wygrzał i nic. Cały czas to samo. Przy dodawaniu gazu dławi się.

 

Nie wiem, możliwe że jeszcze gdzieś siedzi wilgoć?

Edytowane przez MaciejFazer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...