Skocz do zawartości

chętni na wypady za miasto


Nitol
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W tym terminie ( 23.06) mam spotkanie Hondy Shadow w Zalesiu, ale jak będziesz miał coś w planach póżniej to dawaj znać. Co do Leska to szczególy ustalimy później. W Białowieży byłem na początku sezonu, mają tam fajną knajpę nazywa się Cesarska, tylko strasznie droga.

===========Droga a w dodatku małe porcje.Jechałeś przez Zambrów - dłuższą czy Ciechanowiec -miejscami zła nawierzchnia ?Pierwszy raz tam byłem w ubiegłym sezonie ,drogi puste jak chyba nigdzie indziej i tak szybko to się jeszcze nie przemieszczałem lokalnymi drogami.W sprawie Bieszczad wiadomo trzeba poczekać tylko jaka ilość moto w jednej grupie jest optymalna,/4?/ chociaż jak przyjdzie co do czego to więcej nas pewnie nie będzie.========================Nie wiem czy dobrze kojarzę,że na MotoCountry będziesz pierwszy raz i co planujesz.Z relacji corocznego uczestnika z tamtych okolic /z innego forum/ wynika,że najbezpieczniej dla moto jest tam nie parkować/ na zewnątrz na bezpłatnym też zbyt ryzykowne/ a po prostu nocować w Lesku i dojść i kupić bilety wstępu,najlepsze zespoły grają najpóżniej tj do ok.4 rano.

 

6-8 lipca jest zlot w Jedlińsku pod Radomiem przy trasie E 7 od strony wawy bo tak to z chęcią pisał bym się na Bieszczady.

 

Witam Pancur.Obserwuj te Bieszczady bo nic nie jest jeszcze konkretnie ustalone oprócz daty i tego ,że Daruś będzie na MotoCountry.

Edytowane przez oldmul
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W maju zrobiona traska na 2 motocykle ale z chęcią powtórzę nawet po modyfikacjach.Po przekroczeniu granicy i kawałku jazdy krętym drogami prawie pustymi nie licząc niestety saren /oj było blisko / jazda cały czas z widokiem na rosnące Tatry.

 

https://maps.google....s&via=1&t=m&z=7

Edytowane przez pancur
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, jestem pod wrażeniem takiej trasy, w końcu muszę się z kimś wybrać ale ja jeżdżę dopiero 3 sezon, w Bieszczadach byłem sam 3 lata temu jako zupełnie zielony na niezbyt komfortowym leciwym Intruzie.Jak na razie to mam w planach skromne Połoniny,może pętle itp, przymierzam się również zaliczyć całe południe po naszej stronie bo znam jedynie Zakopiec i okolice Baligrodu.Jak pomyślnie ułożą się wszystkie sprawy to może w sierpniu, wrześniu się zdecyduję na taką trasę.Nie pozostaje mi nic innego jak tylko zdobywać doświadczenie i obserwować forum no i poznać ewentualnych chętnych na takie wypady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybyś był zainteresowany również bliższymi, jedniodniowymi wypadami na mazowsze i okolice, to ja chętnie z kimś się pokręcę. Jeżdzę pierwszy sezon.

---edit---

Omatko. Integracja z fejsbukiem ssie. Wie ktoś jak się skontaktować z adminem forum?

Edytowane przez Zbyszek Jakimiuk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Zbyszku J.Kontakt z adm.forum pewnie sam znajdziesz jak poświęcisz wiecej czasu.Jeśli sprawa jest aktualna i szukasz towarzystwa do skromnych wypadów,to ewentualnie zapraszam tylko podaj na ile km dzienne oceniasz swoje możliwości? moto masz łatwe w prowadzeniu, mój najbliższy termin to sobota, ja preferuję b. wczesne wyjazdy z miasta ale oczywiście dostosuję się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat w ten weekend lecę do rodziny w Janowie Podlaskim i tam się trochę pokręcę, ale co do ewentualnych późniejszych wypadów to myślę, że te 300 - 400 km to z palcem w zupie. Co rozumiesz przez bardzo wczesne? 4 rano?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez wczesne rano rozumiem głównie unikanie dużego natężenia ruchu ,co jak zauważyłem w Wa-wie ma miejsce już przed 6.Jak dla mnie wyjazd z miasta w korku to koszmar, nieraz odbiera mi przyjemność podróży, wystarczy, że najczęściej wraca się do zapełnionego m-sta, aczkolwiek rozumiem ,że o tej porze niektórzy nie są w stanie się zebrać i wyruszają przed południem.Trochę inna sprawa w soboty lub niedziele.O 7-8 osiedla jeszcze raczej śpią a pózniej to zaczyna się ruch do kościołów, na prowincji przed południem ale to już nie jest taki problem.Odezwij się przed następnym weekendem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oldmul to pierwszy sezon po 25 latach przerwy.Poleciałem z kolega z Twojego rocznika by nadawał tempo i prowadził .Moto kupiłem tez od niego więc doszedł jeszcze jeden plus do komfortu psychicznego.Okolice znam dobrze jako że często autem zwiedzałem.Mam nadzieję nadrobić w tym sezonie sporo nadrobić.Otwarty na propozycje,ale zapracowany i piątki do 17 odpadają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pancur, 30 lat temu ja tylko po podwórkach i osiedlu liznąłem Jawę , Ws-kę a byłem pod dużym wrażeniem Panonii , tak że praktycznie zacząłem od zera i wciągnąłem się w sposób nieplanowany, niemniej nie mam zamiaru się pieścić , do tej pory jeżdziłem samotnie. Zmieniłem moto i jeszcze się nie rozgrzałem .Zaliczyłem w tym sezonie tylko ok 500 km i niebawem chyba się wybierzemy na "Twoją" traskę, ale jeszcze zaliczę skromniejsze i te planowane wcześniej Bieszczady, no i oczywiście gdy sprawy rodzinne i finansowe będą ok. Jestem otwarty również na Twoje propozycje i jak widać sezon zapowiada się b. dobrze. A pro po tej trasy to chyba na jeden raz jej nie łyknęliście ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z przerwą na nocleg w Szczawnicy.Wyjazd z Radomia o 5 rano.Mimo tshulli 212 myślałem że odmroziłem końce palców. Trzy postoje po drodze na tankowania i foty widoków.Południe już w Szczawnicy.Okolica z buta .Piwo na Słowacji ,spacer wzdłuż Dunajca .Kolacja na tarasie domku ,browarek.Niedziela ,pozostała część uzdrowiska po łebkach. Obiad ok 14 i powrót prawie na strzał z 3 postojami bardzo krótkimi.Kolega dość wiekowy z bardzo słabym wzrokiem i bez szyby w kasku jako że przeszkadza w postrzeganiu przy sporych okularkach :D więc prędkości niewielkie.Dwa przypadki z sarnami jedna tak 5 m przed moto a druga maleńka chyba muśnięta,uff. Nocleg do wyboru pensjonat lub domek w cenie 5o zł od osoby/ w pensjonacie musisz wychodzić na zewnątrz zapalić ,z domku jednak łatwiej.Możliwość noclegu pod namiotem niedaleko ale nie znam cen.Jestem zauroczony Szczawnicą ale z chęcią polecę i w Bieszczady.Zajrzyjcie może na zlot do Jedlińska to pobajdurzymy i może coś się dogra.Kobitke mam tolerancyjną i jeśli nie umówiła jakichs gośći to mogę z mety wsiadać i jechać .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podsumowując: jak na razie Daruś ,być może z innymi z forum wybiera się na Motocuntry 06.07/piątek/ pewnie z samego rana. Ja z nimi / nie było okazji się jeszcze poznać/ ale nie wiem czy zostanę w Lesku. Powrót 8.07 przewiduję oczywiście wspólny.Ty dzisiaj napisałeś,że dopiero możesz po 17 to spotkanie w Jedlińsku raczej odpada. Jeśli chcesz dołączyć to piątek musisz mieć wolny.Dzięki za rzetelną relacje z trasy, Radom to raptem 100 km więc na pewno będą okazje do pobajdurzenia /zobaczymy co w tą sobotę/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie najbliższa niedziela 23.06 może jakaś mała wycieczka w okolicach Warszawy np Grunwald trasą przez Serock, Płońsk, Ciechanów, Mławę, Działdowo a potem powrót przez Płock? Czy jest ktoś chętny? Jeśli tak kontakt do mnie 502 343 216 . Mieszkam na Tarchominie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam soter.23.06. to dzisiaj tj. sobota. Z pancurem pomykaliśmy w okolicach Radomia a jutro/ jeśli chodziło Ci o niedz./ niestety ja nie mogę, nie mniej trasę wybrałeś ciekawą i jak będziesz miał jeszcze możliwość to z wyprzedzeniem proponuj ewent. inne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ups wybaczcie za pomyłkę w dacie oczywiście chodzi o niedzielę 24.06 więc temat aktualny oczywiście nie upieram się co do trasy jeśli chodzi o piątek to wstępnie nie widzę problemów więc chętnie aczkolwiek dostępny jestem dopiero od godzin popołudniowych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...