Skocz do zawartości

chętni na wypady za miasto


Nitol
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ! Stary wiekowo,tylko 3 sezony na moto,aktualnie - Triumph w klasyku .Może na forum są osoby niezbyt fascynujące się sportem i preferują spokój, mniejsze skupiska ludzkie, mają możliwość i chcą wybrać się w Bieszczady na początku czerwca - jak tylko poprawi się pogoda, na 2-3 noce ? Na pewno muszę zaliczyć Baligród /zobowiązania towarzysko-rodzinne/ i dokładniej aniżeli 3 lata temu" zwiedzić" moto okolice z ciekawymi widokami a przede wszystkim " zaliczyć w celach doświadczalnych " ciekawe zakręty i serpentyny.Jeżeli jest ktoś chętny bez względu na płeć, wiek i doświadczenie-zapraszam a na nocleg proponuję Terkę - wszystko do uzgodnienia łącznie z terminem. Pozdrawiam i mam nadzieję że kiedyś zacznę zaliczać imprezy typu Ząbkowice itp.

Edytowane przez oldmul
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaką kargulo preferujesz prędkość przelotową i jak traska Cię interesuje? Nie wiem jak z trzema, ale dwa dni w tym okresie będę miał pewnie do wygospodarowania na mały przelocik

jazda motocyklem to najprzyjemniejsze co można robić w ubraniu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tą przelotową to nie bądź już taki skromniś ;) Traska fajna, chociaż ja poprawiłbym trochę lewą stronę mapki. Baaardzo fajne zakręty są od Olsztynka w kierunku Szczytna i będąc w tych okolicach żal nie przejechać tej trasy, poza tym na odcinku Wyszków-Zambrów zachodzi obawa że pośniemy- cały czas dłuuga prosta . Jutro albo pojutrze będę miał wiedzę kiedy można by było uknuć jakiś niecny plan i wtedy się odezwę. Pozdrawiam. Marcin

jazda motocyklem to najprzyjemniejsze co można robić w ubraniu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś się wyjaśniło. Mam wolne w robocie 18,19,20 i w tych dniach mógłbym ruszyć na mazury. Jeszcze trzeba by ustalić czy kwatery czy namiot, czy solo czy z plecakami, chociaż z tego co widzę to małżonka raczej nie da rady wziąć wolnego. Poza tym mam nadzieję, że pogoda będzie ciut bardziej przewidywalna niż teraz, bo trochę mi się nie uśmiecha jechać dwa lub trzy dni w deszczu.

jazda motocyklem to najprzyjemniejsze co można robić w ubraniu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś się wyjaśniło. Mam wolne w robocie 18,19,20 i w tych dniach mógłbym ruszyć na mazury. Jeszcze trzeba by ustalić czy kwatery czy namiot, czy solo czy z plecakami, chociaż z tego co widzę to małżonka raczej nie da rady wziąć wolnego. Poza tym mam nadzieję, że pogoda będzie ciut bardziej przewidywalna niż teraz, bo trochę mi się nie uśmiecha jechać dwa lub trzy dni w deszczu.

. Lisio, na Mazurach jest dużo plecaczków , więc swój możesz zostawić w domu. :biggrin:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Daruś, zdaj chociaż krótką relację z Ząbkowic, bo ja nie mam jakoś przekonania /mam nadzieję, że jeszcze / do takich imprez, a poza tym jak sama trasa i takie tam...zawsze można dowiedzieć się coś pouczającego, szczególnie, że nie byłem w tych okolicach nawet na 4 kołach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trasa ok, mały ruch, deszcz nie padał. Okolica bardzo ładna. Sam zlot spoko, oglądanie meczy, kibicowskie dyskusje przy browarze. Było ok 150 maszyn, a ludzi trochę więcej. W sumie w 2 dni przejechane prawie 950 km, wypitych kilka browarów. Wyjazdu absolutnie nie żałuje, a nawet więcej cieszę się, że pojechałem. :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam .No faktycznie nakręciłeś sporo km i jak się domyślam to pewnie samotnie, a co do Bieszczad to teraz coś nie mogę się zebrać i bardzo możliwe ,że zabiorę się z Tobą w lipcu z tym, że 1 dzień powinienem spędzić w Baligrodzie /,niestety zobowiązania rodzinne/ i najchętniej bym u nich nie nocował a w drugim można by pojeżdzić. Zorientuję się w temacie MotoCountry i przemyślę noclegi.bo drugi raz jechać tylko ''dla rodziny''to chyba bez sensu.Tak czy owak jak nie będzie kataklizmu to jedziemy. ------------------------------ Wychodzi na to,że się w Lesku rozdzielimy, bo nie mam choppera ani spanie w namiocie mi niezbyt pasuje a powrót to się jeszcze ustali. ----------------------------------------------------------------------------

 

W sobotę wczesnym rankiem 16.06 wybieram się do Białowieży /przez Zambrów/ bez noclegu. Jak komuś po drodze lub chce się ewent. spotkać-zapraszam.

Edytowane przez oldmul
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomimo mojego krótkiego doświadczenia i stażu na tym forum, zgodnie z tytułem działu , w którym wiedzie główny prym grupa z Piaseczna, / ja z Ochoty/ oprócz ewentualnego przyszłego uczestnictwa w dalszych trasach , w ramach wypadów za miasto chciałem zaproponować w tym tyg, tj w sobotę 23.06 /podobno dzień ojca/ trasę na Mazury do Kretowin /k. Morąga/ ok. 250 km.z możliwością ewent. noclegu.W poprzednią sobotę byłem w Białowieży,było ok. Dystans ok.500 km jest chyba optymalny,Może macie inne ciekawe propozycje dla tych ,którzy nie narażają się zbytnio na zbieranie punktów karnych?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym terminie ( 23.06) mam spotkanie Hondy Shadow w Zalesiu, ale jak będziesz miał coś w planach póżniej to dawaj znać. Co do Leska to szczególy ustalimy później. W Białowieży byłem na początku sezonu, mają tam fajną knajpę nazywa się Cesarska, tylko strasznie droga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...