Skocz do zawartości

Święcenie motocykli 2012


Stoper
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Motocykliści z Husarii zapowiedzieli na dzisiaj o godz. 14 śwuięcenie motocykli i mszę swiętą za motocyklistów w kościele tam gdzie zwykle jak się jedzie na Trzciankę. Zapomnieli tu zapowiedzieć, a pogoda jest swietna i można nawet na dwóch kółkach dojechać

Edytowane przez Stoper
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale nagłośnili tą imprezę "koledzy" z Husarii... W imieniu wszystkich dziękuję za duży rozgłos na forach (w tym na własnym Husarii)... Całkiem się już na wszystkich wypieli. Lewa w górę dla "kolegów" z Husarii....

Beznadzieja....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście beznadzieja!

 

Przepraszam szanownego kolegę, że osobiste zaproszenie nie dotarło, ale mamy kłopot z ozdobnymi kopertami. Kto chciał przyjechać, to od 22 marca wisiało byczaste zawiadomienie z adekwatną grafiką na naszej stronie i dodatkowo komunikat opublikowany dziesięć dni wcześniej!

 

Nie mamy zamiaru robić za centrum medialne, zresztą nie ma takiej potrzeby wśród motocyklistów regionu, by jakąś szczególną uwagę przykładali do jednej z wielu już grup motocyklowych. Nasze imprezy organizujemy, co prawda dla wszystkich jednak nie mamy ambicji panregionalnych i znaczymy coś przede wszystkim lokalnie. A jeśli tak, to kto chce, ten odwiedzi naszą stronę i poczyta plany na bliższą lub dalszą przyszłość.

 

Święcenia od siedmiu lat mamy zawsze w Palmową Niedzielę, w tym samym kościele i jakoś nikt nie zapomina o tym dniu idąc poświęcić swoją palmę. Dlatego kangur - wybacz, ale nie podzielam twoich pretensji tym bardziej, że sam osobiście wklejam wszystkie informacje. Pokuszę się nawet o stwierdzenie, ze to nie Husaria olewa kogokolwiek i niewykluczona jest relacja odwrotna. Ale to już nie moja broszka...

 

Lewa w górze!

Edytowane przez wojtaq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Pan panie WS tak uważnie śledzi wątki na na wszelkich forach, może Pan na przyszłość zapoda jednozdaniowy komunikat przed imprezką tu, na tym forum bo nie wszyszcy zaglądają na forum "h". Jedynie z czym się mogę zgodzić, to tytuł postu. Rzeczywiście beznadzieja oczywiśie pańskiego wpisu.

Edytowane przez mir
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic sie nie zmieniło i nie zmieni w śmiesznym zachowaniu i tłumaczeniu się "ws".Miedzy innymi z podobnych powodów postanowiłem odejść z Klubu. Facet zawsze i konsekwentnie ma tylko swoją rację i tylko jedną rację.

Smieszne jest to,że w jednym przypadku pisze ironicznie ,że nie interesują go cyt.

"Jednak masowe spędy pod znakiem krzyża, czy jakiegoś innego symbolu zupełnie mnie nie pociągają choćby dlatego, że nie odczuwam żadnej przyjemności z uczestnictwa"

a pożniej w innych miejscach nawołuje do swiecenia motocykli,mało tego organizuje takie "spędy"

http://www.husaria.p...f76b7f4ee8#5871

Puknij sie pan panie ws w czoło ,podaj pan rękę cenzorom z przeszłości i panu arturowi ar2r ,który wykasował temat o husar-ence na tym forum i idż pan do piaskownicy!

Narzuca się hasło STOP cenzurze i ACTA...panie ws i panie arturze.

 

A swoją drogą może czas tu zmienić moderatora????

Artur jest członkiem i zasiada w niezniszczalmnym obecnie zarzadzie w husari,i również na stronach tego klubu jest moderatorem. A do tego ze swoja "obiektywnoscią" robi to samo na tym forum co robi z 'ws" na forum husare-nki,czyli jak coś nie pasuje usuwa do kosza. Nawiazuję do suniecia tematu,dokąd zmierza husaria. Powód usuniecia, "zostaly przekroczone granice dobrego smaku". A moze inaczej,prawda zabolała i poszczypała w oczy.

Edytowane przez JacekK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic sie nie zmieniło i nie zmieni w śmiesznym zachowaniu i tłumaczeniu się "ws".Miedzy innymi z podobnych powodów postanowiłem odejść z Klubu. Facet zawsze i konsekwentnie ma tylko swoją rację i tylko jedną rację.

Smieszne jest to,że w jednym przypadku pisze ironicznie ,że nie interesują go cyt.

"Jednak masowe spędy pod znakiem krzyża, czy jakiegoś innego symbolu zupełnie mnie nie pociągają choćby dlatego, że nie odczuwam żadnej przyjemności z uczestnictwa"

a pożniej w innych miejscach nawołuje do swiecenia motocykli,mało tego organizuje takie "spędy"

http://www.husaria.p...f76b7f4ee8#5871

Puknij sie pan panie ws w czoło ,podaj pan rękę cenzorom z przeszłości i panu arturowi ar2r ,który wykasował temat o husar-ence na tym forum i idż pan do piaskownicy!

Narzuca się hasło STOP cenzurze i ACTA...panie ws i panie arturze.

 

A swoją drogą może czas tu zmienić moderatora????

Artur jest członkiem i zasiada w niezniszczalmnym obecnie zarzadzie w husari,i również na stronach tego klubu jest moderatorem. A do tego ze swoja "obiektywnoscią" robi to samo na tym forum co robi z 'ws" na forum husare-nki,czyli jak coś nie pasuje usuwa do kosza. Nawiazuję do suniecia tematu,dokąd zmierza husaria. Powód usuniecia, "zostaly przekroczone granice dobrego smaku". A moze inaczej,prawda zabolała i poszczypała w oczy.

 

czy tobie kretynie ktoś jeszcze podaje w Pile ręke???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artur sorki wiesz doskonale, że gdybyś słuchał z innymi naszych "gęb" to wszystko by grało jak w szwajcarze. Ale że wygodniej o pierdołach gadać i nic nie robić prócz cenzurowania to masz to co masz. Nie przypominam sobie ani jednej imrezy Twojego autorstwa, więc zanim chlapniesz coś na forum zastanów się bo masz w opisie nagryzdane MODERATOR i zrozum wreszcie że na tym forum wymagana jest od ciebie kultura i obiektywizm i nie musisz posiłkować się Dominikiem bo zapewne ma on inne sprawy na głowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mocny w gębie tylko na forum? Ciekawe. To samo robilem będąc w Klubie, wylącznie z nazwy- Husaria. W przeciwieństwie do Ciebie stac mnie na szczerość,prostolinijność i jak zauważyłeś mam jaja do tego by coś mówić ,pisac i robić. Jak pamietasz właśnie przede wszystkim nieróbstwo nieomylnego zarządu,z dwoma wyjątkami,wywołała moje odejscie z Klubu, i nie tylko moje.Jak widzę podałes sobie rękę z ws nie tylko w czynach na forum ale rownież w wyrażaniu nieprawdziwych opini. Wracając do genezy tego sporu wszystko byłoby ok gdyby Wam,czyli Tobie i "ws" internetowa palma i władza nie uderzyla do bani.Kasujecie na forum husari wszystko co niewygodne.Do kosza usuwacie kazdą,najmniejszą ,nawet konstryktywna krtytykę.We dwoje ,Ty i 'ws" macie manie kasowania i poprawiania. Nawet "wolna trybuna" nie jest wolna a co dopiero inne działy. Swoje PRL-owskie metody przeniosłeś tutaj. Skoro ktoś powierzyl Ci funkcje moderatora to dorosnij do funkcji albo odpuśc sobie. Podobnie w klubie ,którego jesteś wiceprezesem.jak pamietam zaproponowanym przez mnie. Tak naprawdę Jesteś jednym z 4 członków,wszyscy są członkami zarządu,którzy swoim zachowaniem,nieróbstwem i blokowaniem wszelkich inicjatyw doprowadzil do takiego stanu jak obecnie. Niestety ale jaja sie ma albo ma się wyłącznie parcie na władzę i wyjątkowy dar destrukcyjnego zarządzania.

Mógłbym napisac o wiele wiecej ale z uwagi na moją powściąglowość nie będę obnażał między innymi Twoich zachowań.

Gdyby ten Klub wpisany byl w ramy prawdziwego klubu,dawno zostałbyś z niego Ty i ws wyrzucony dyspcyplinarnie.

Nara!

Mirek ,

ja kończę w tym temacie bo szkoda emocji na tych dwóch

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze jak zwylke na jedno zdanie - dziesięć kąśliwych odpowiedzi...

Chciałem tylko zwrócić uwagę na fakt, że jeżeli inne kluby cokolwiek organizują, to chociaż tydzień wcześniej napiszą wzmiankę na forum, nie tylko swoim dla wtajemniczonych. Mnie nie interesuje życie klubowe Husarii bo to nie moja bajka i tyle. Jeżeli robicie coś fajnego i uczestniczycie w imprezach innych klubów, to sami też informujcie o swoich imprezach. TYLKO TYLE.

Przecież w tym wszystkim chodzi o dobrą zabawę, a im więcej ludzi tym lepiej, no chyba ze sie mylę....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

faktycznie zaglądam tu od czasu do czasu i tylko czytam że wy tam sobie jakąś wojnę osobistą prowadzicie. Szkoda że zapomnieliście że ludzie, klimat jest najważniejszy.

Szkoda że z pasii do kółek ktoś sobie robi niby politykę

Pozdrawiam

gordon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Czołem Husarska brać !

 

Chciałem opisać tutaj pewną przygodę. Osatnio podczas niedzielnej przejażdżki (dodam że warunki atmosferyczne nie były sprzyjące do jazdy moim błyszczącym rumakiem - lekko mglista pogoda) spotkałem kolegę z Waszego bractwa. Po krótkim kontakcie wzorkowym, nastąpiło witanie sie i bratanie oraz umacnianie starej znajomości. W czasie miłej pogawędki, kolega podniósł siedzenie, w celu sięgnięcia po klucz. Nagle moim oczom ukazało sie "tajemniczne zawiniątko", po krótkim dopytaniu okazało sie że to ... tak tak kawałeczek papieru toaletowego. Kolega nie chciał zdradzić czy wożenie takich zawniątek to odgórny nakaz "rady wyższej" czy jego indywidualna inicjatywa. Uznałem pomysł za bardzo ciekawy szczególnie w czasie Euro 2012 i rezerwacji wszelkiej maści hoteli cztero i pięcio gwiazdkowych w okolicach przejazdu uformowanej kolumny rumaków. Zawsze gdy potrzeba przyciśnie można skręcić na jakiś leśny parking i narobić w knieje :). Nie wiem czy owo zawiniątko jest przypisane do danego własciela czy też może być użytkowane przez wszystkie osoby "w potrzebie". Niemniej jednak uznałem pomysł za bardzo ciekawy i sam pod siedzeniem swojej maszyny umieściłem takie zawiniątko :).

 

Pozdrawiam Husarską brać ! Formować kolumne już czas ! Na potwierdzenie załączam fotke zawiniątka :)

post-398-0-86496000-1339146895_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakże cenna rada, może warto również pomyśleć o zamontowaniu mydła i wody, wszak należy być z higieną za pan brat :)

Żel antybakteryjny zajmie mniej miejsca i jest szybszy w obsłudze, nie potrzeba wody :biggrin:

 

Ale "tajemnicze zawiniątko", czy jak kto woli srajtaśma, to jest skarb na wyjazdach. Jak się zapomni np. ręcznika, to pół biedy, ale niech ostro kogoś pogoni w iglastym lesie, to doceni wartość "zawiniątka". Można od biedy użyć mapy, tylko gorzej jak się ma jedynie GPS ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...